Aluminium w ślusarce

Jedna z najbardziej znanych w naszym regionie firm, zajmujących się ślusarstwem, obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie. Przedsiębiorstwo to zostało założone przez ojca z synem. Jest więc to firma rodzinna, dbająca bardzo mocno o swoich klientów, których zadowolenie jest nadrzędnym celem. Z roku na rok przybywa firmie klientów, wśród nich są duże firmy realizujące poważne projekty architektoniczne.

Firma ślusarska z długoletnią tradycją

polecana ślusarka aluminiowaKiedy trzydzieści lat temu pewien ojciec wraz z nastoletnim wówczas synem zakładał firmę, nikt nie spodziewał się tego, że po kilku latach istnienia będzie ona odnosiła tak duże sukcesy. Na ten moment ich firma to najbardziej polecana ślusarka aluminiowa w całej Polsce. Usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Obejmują one produkcje i montaż ślusarki aluminiowo- szklanej dla budownictwa, wraz z wcześniejszymi pomiarami oraz doradztwem i wyceną. Firma jest bardzo często angażowana w realizacje poważnych projektów architektonicznych, realizowanych przez znane na całym świecie pracownie projektowe. Poza większymi przedsięwzięciami, producent zajmuje się też mniejszymi zleceniami od prywatnych osób. Obok okien i drzwi, są to najczęściej ogrody zimowe, różnego rodzaju fasady i tak dalej. Dlaczego założyciele zdecydowali się wybrać właśnie branże związaną z aluminium? Pierwszym kryterium było wykształcenie ojca a drugim popularność aluminium, który jest przyszłościowym, bardzo nowoczesnym materiałem. 

W dzisiejszych czasach aluminium jest najchętniej wykorzystywanym materiałem w architekturze. Był to jeden z powodów, dla których trzydzieści lat temu pewien ojciec z synem założyli firmę zajmującą się ślusarstwem. Na ten moment działalność ta przynosi sukcesy nie tylko w kraju, ale też na arenie międzynarodowej. 

Posted in Dom