bombonierki reklamowe

Bombonierka dla koleżanki – szybki pomysł na podarunek

Ja i moja koleżanka znamy się, jak łyse konie. Niby tak, ale o jej urodzinach zapomniałam. W tym roku dowiedziałam się w ostatnim momencie, o godzinie osiemnastej, kiedy już w mojej wsi wszystkie sklepy zostały pozamykane, abym mogła jej kupić jakąś bombonierkę, kawę lub kwiatka.

Bombonierki reklamowe to dobry pomysł na prezent

bombonierki reklamoweNie miałam dla niej prezentu, ale nie miałam wyjścia, musiałam iść jej złożyć życzenia! Pomyślałam jednak, że mam w domu bombonierki reklamowe, które dostałam od mojego chłopaka z okazji dnia kobiet. Postanowiłam jej je dać! Spojrzałam na nie i stwierdziłam jednak, że nie wypada dawać bombonierek z logiem firmy na urodziny. Byłam bez szans. Moja mama mnie uspokoiła i powiedziała, abym rozpakowała te pudełka. Dała mi śliczny woreczek, do którego wsypała praliny znajdujące się w opakowaniach reklamowych. Kiedy był napełniony, zawiązała go kolorową wstążeczką. W ten też sposób miałam idealny prezent dla mojej przyjaciółki! Moja mama jest niezastąpiona. Poszłam szybko do domu koleżanki, uśmiechnięta z woreczkiem pełnym pysznych czekoladek. Myślałam sobie w tym czasie o bombonierkach reklamowych, które dostałam od chłopaka. Prawda taka, że on pracuje w firmie, która produkuje tego typu rzeczy, stąd też dostałam od niego taki prezent na dzień kobiet.

Koleżanka nie była zaskoczona, jak mnie zobaczyła. Od razu zaprosiła do pokoju na tort urodzinowy oraz kawę. Ucieszyła się z pralinek i wyłożyła je na talerzyk. Okazało się, że są bardzo dobre. Chyba lepszych słodyczy w życiu nie jadłam. Mój chłopak ma jednak ten gust.

Więcej: bombonierki reklamowe