Bransoletki ponadczasowa klasyka

 

Najlepszym przyjacielem kobiety jest, jak powszechnie wiadomo, biżuteria wszelkiej maści. Spośród wszystkich pierścionków, wisiorków i kolczyków, to bransoletki są najbardziej uniwersalną ozdobą dla kobiety. Nie musimy doskonale dopasować rozmiaru czy brać pod uwagę jakichkolwiek alergii. Wystarczy, że zdecydujemy się na typ bransoletki.

Złoto zawsze modne

bransoletki złoteZłoto już w starożytności uważane było za niezwykle cenny kruszec. Chociaż przez wieki moda ewoluowała, złota biżuteria wciąż uznawana jest za kwintesencję elegancji. Bransoletki złote mogą być zarówno wyraziste, jak i przepełnione delikatnością i kruchością, co zadecyduje o okolicznościach, w jakich będą one noszone przez kobiety. Bransoletki z kamieniami szlachetnymi i zdecydowanym „krojem” wybierane będą najczęściej do szkoły, pracy czy na spotkania z przyjaciółmi. Na wyjście do klubu lepszym rozwiązaniem okażą się jednak bransoletki z błyszczącymi cyrkoniami, które będą mogły odbijać światła kolorowych stroboskopów. Kiedy bransoletki uzupełnimy małymi, dopasowanymi wyglądem kolczykami, będzie to zestaw do eleganckiego, biznesowego ubioru, gdzie pierwsze skrzypce grają ołówkowe spódnice i dopasowane w talii żakiety. Jednym słowem, złote bransoletki, podobnie jak inna biżuteria wytwarzana z tego metalu, to doskonały sposób na nadanie stylizacji indywidualnego rysu, wyrażającego preferencje i charakter właścicielki.

Ze względu na ponadczasową elegancję, złote bransoletki będą świetnym prezentem – zarówno dla ukochanej, jak i dla najbliższej przyjaciółki. Przy wyborze należy pamiętać o stylu osoby obdarowywanej: romantyczka zdecydowanie bardziej ucieszy się z delikatnej, cienkiej bransoletki z małymi kamieniami niż z grubej bransolety obejmującej swoją szerokością cały nadgarstek.