Chciałem okleić szyby folią ochronną

Jakiś czas temu po wielu latach oszczędzania kupiłem swój wymarzony samochód. Poszukiwania używanego auta marzeń w dobrym stanie nie należało do najłatwiejszych ale w końcu się udało. Postanowiłem odpowiednio zadbać o wóz aby służył mi przez długie lata i ciągle prezentował się jak prosto z salonu. Ale nie wiedziałem od czego powinienem zacząć.

Potrzebowałem profesjonalnego oklejenia szyby

oklejanie szyb folią krakówWieczorem usiadłem do komputera i zacząłem czytać fora gdzie wypowiadają się właściciele takiego samego auta oraz podobnych. Większość z nich polecała oprócz nakładania folii na karoserie oraz na nią specjalnej powłoki, również specjalną folię na szyby w samochodzie. Dzięki takiej folii, szyba jest odporniejsza na wszelkie odpryski czy uderzenia kamieni, owadów lub gradu. Dodatkowo, można na taką folię nałożyć specjalną powłokę, dzięki której usuwanie zabrudzeń staje się przyjemnością. Bardzo mi się to spodobało więc nie tracąc czasu wpisałem w wyszukiwarkę frazę – oklejanie szyb folią kraków. Wyskoczyło mi wiele firm oferujących tego typu usługi oraz wiele innych, dzięki którym samochód jest jak najlepiej zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi. Wpisałem adres warsztatu, który miał najlepsze opinie i najwięcej ocen w sieci. Uznałem, że najlepszym sposobem będzie pojechanie na miejsce i dowiedzenie się z czym to się je i jakie będą tego koszty w przypadku mojego samochodu.

Na miejscu fachowiec zabrał się za wycenę. Okazało się że ilość folii potrzebnej na moje szyby nie jest duża. Dodatkowo same szyby były w całkiem niezłym stanie wiec folia nie będzie się od niej odklejać czy też nierówno przylegać. Po kilku godzinach mój samochód był gotowy. Na szyby została nałożona folia oraz dodatkowa powłoka ułatwiająca mycie. Jestem bardzo zadowolony z efektu.