Części do samochodu znalezione na szrocie

Kiedy zdałem egzamin na prawo jazdy, to ojciec nie chciał dawać mi swojego samochodu. W sumie, to go rozumiałem, bo miał dość nowe auto, o które bardzo dbał a ja jednak wprawy nie miałem. Na kupienie samochodu nie miałem pieniędzy a bardzo chciałem czymś jeździć. 

Tanie części do auta ze szrotu 

szrot tarnobrzegDziadek postanowił dać mi swój stary samochód, którym nie jeździ i stał on cały czas w szopie. Auto może i nie wyglądało dobrze, ale w miarę jeździło, więc miałem się czym uczyć. Musiałem tylko wymienić kilka części, żeby samochód nadawał się do jazdy. Z kasą u mnie było nieciekawie, ale dziadek i tym razem przybył z pomocą. Dziadek zawsze miał dobre pomysły i tym razem było tak samo, bo polecił mi, żebym po części pojechał na szrot Tarnobrzeg akurat miał jeden z największych szrotów w województwie i dziadek zapewnił mnie, że znajdę tam potrzebne części. Na szrot pojechałem z kolegą, bo miał on auto dostawcze, do którego mogłem zapakować wszystkie części, których potrzebowałem. Liczyłem, że znajdę tam też tylne drzwi od strony pasażera, bo musiałem je wymienić. Na szrocie było sporo aut i właściciel od razu postanowił mi pomóc. Miał dużo części na sprzedaż i skompletował mi wszystko, czego potrzebowałem. Za części na szrocie zapłaciłem grosze i byłem tak zadowolony, że od razu zadzwoniłem do dziadka. Auto do jazdy przygotowałem przez weekend i mogłem wyjechać w teren. Szrot był dobrym pomysłem, bo niewielkim kosztem udało mi się doprowadzić samochód do stanu używalności.

Dzięki samochodowi od dziadka nauczyłem się jeździć. Kiedy już nabrałem wprawy, to ojciec chętnie pożyczał mi swój samochód. Obiecał nawet kupić mi jakiś nowszy model. Póki co jeździłem samochodem od dziadka a części zawsze kupowałem na szrocie, bo było tam tanio.