filmowanie

Czy filmowanie może być dochodowym zajęciem?

W mieście, w którym mieszkam niestety bardzo ciężko jest znaleźć pracę. Miastem, w którym mieszkam, w którym również się urodziłem i wychowałem jest mianowicie Toruń. Jest to przepiękne, historyczne miasto, które zachwyca swoim niesamowitym urokiem zarówno swoich mieszkańców, jak i licznie przybywających do nas turystów.

Profesjonalne a amatorskie filmowanie

filmowanieJednakże ciężko jest u nas w mieście znaleźć pracę. Ja właśnie z tym mam problem, bo niestety nie mam stałej pracy. Bez stałej pracy, jak wiadomo jest bardzo ciężko, ponieważ jest taka niepewność, czy człowiek na drugi dzień będzie miał za co żyć. Z racji tego, że skończyłem studia artystyczne, to dorabiam sobie i na weselach, jak i innych imprezach robię wideofilmowanie. Nie jest to ciężka praca, w zasadzie bardzo to lubię, jednakże taki tymczasowy kamerzysta nie zarabia ” kokosów „. Wprawdzie na jednej imprezie idzie zarobić dość dobrze, ale takie imprezy niestety zdarzają się sporadycznie, tak więc nie jest to pewna praca. Wolałbym być zatrudniony w jakiejś wytwórni artystycznej, gdzie mógłbym robić bardziej ambitne filmowanie Toruń. Jednakże w moim mieście takiej wytwórni nie ma. Musiałbym się przeprowadzić do większego miasta, jak na przykład stolica. Jednakże tam też nie byłoby pewności, że taką pracę sobie znajdę.

 

Poza tym, jak wiadomo tam konkurencja jest ogromna. Szczerzę mówiąc też nie chcę opuszczać swojego rodzinnego miasta, bo to tutaj chcę żyć, tutaj czuję się najlepiej. Nie wiem, co ja pocznę bez stałej pracy. Na razie jednakże jest sezon imprez, więc mam sporo zleceń.

Więcej na ten temat można przeczytać pod adresem http://www.ptrweddings.pl