Dlaczego warto skorzystać z laserowego zamykania naczynek?

Naczynka potrafią być prawdziwą zmorą, nie wspominając już o sytuacji w której zamieniają się one w okropny rumień. Potrafimy wydawać naprawdę mnóstwo pieniędzy na dermatologów oraz różnorodne kremu podczas, kiedy nie tędy droga.

Efekty laserowego zamykania naczynek

laserowe zamykanie naczynek lublinPredyspozycje do pękających naczynek odziedziczyłam genetycznie po mamie. Przyznam, że długo się nimi jakoś specjalnie nie przejmowałam, albowiem widoczniejsze stawały się jedynie w okresie jesiennym i zimowym. Dosyć łatwo było je schować pod podkładem, niemniej do czasu. U mojej mamy w późniejszych latach jej życia naczynka przeobraziły się w rumień i ze mną powoli zaczęło dziać się to samo. Wydawałam ogromne sumy na kremy i blokery, ale one w żaden sposób nie pomagały. W końcu postanowiłam, że udam się na laserowe zamykanie naczynek Lublin jest sporym miastem dlatego nie miałam najmniejszego problemu ze zlokalizowaniem kliniki wykonującej takie zabiegi. Zabieg okazał się bardzo tani, znacznie tańszy niż kwota, jaką wcześniej przeznaczałam na próby likwidacji mojego problemu z naczynkami. Odbywał się także całkowicie bezboleśnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Zabieg odrobinkę szczypał, ale nazwanie tego bólem to znaczna przesada. Nim się obejrzałam było już po wszystkim. Czekał mnie jeszcze jeden zabieg, aby zamknąć malutkie naczynka obok płatków nosa. Nie były co prawda one jakoś specjalnie widoczne, ale postanowiłam, że jak leczyć wszystko, to do końca.

Dziś moja twarz ma się lepiej niż dobrze. Poleciłam mamie ten zabieg i również jest bardzo zadowolona. Efekt jest tak fenomenalny, że w zasadzie zrezygnowałam całkowicie z pudrów i podkładów przy codziennym makijażu. Wreszcie mam spokój z naczynkami i wreszcie pozbyłam się raz na zawsze największego kompleksu.