Dziecięca pościel ze smerfami

 

Gdy chodzi o nasze dzieci chcemy by były otoczone miłymi, wesołymi i radosnymi rzeczami. A nie ukrywajmy, w nocy śpiąc spędza w łóżku wiele godzin. Dlatego warto by jego pościel także przedstawiała sobą coś miłego, coś co daje pozytywne skojarzenia i odczucia. Nie wiem jak państwo, ale dla mnie czymś takim są postacie z bajek i kreskówek. Do tej pory uśmiecham się na myśl o nich.

Bohaterowie kreskówek na pościeli dla dzieci

pościel smerfyObecnie możemy zobaczyć wiele pościeli w naprawdę różnorakich motywach, jednak gdy chodzi o młodsze dzieci warto odpuścić sobie wszelkie sceny związane z przemocą, czy też bardziej poważnego lub monotonne. Dla nich polecałbym coś ciepłego, jak właśnie postacie z bajek, bohaterowie którzy miewali różne przygody, którzy zatrzymują nasze pociechy przed telewizorami na wiele czasu. W ten sposób kładąc się spać będzie miało pozytywne odczucia i skojarzenia, a zależy nam na tym by spało spokojnie. Właśnie rozluźnienie które pojawia się wraz z tymi dobrymi odczuciami sprawia, że sen jest błogi i przyjemny, w ten sposób można się wyspać naprawdę dobrze. Na Internecie obecnie można kupić wysyłkowo naprawdę wszystko, wystarczy wpisać choćby hasło typu: pościel smerfy, a zobaczymy wiele różnych propozycji. Oczywiście można znaleźć też innych bohaterów z dziecięcych bajek, jednak dla mnie to właśnie smerfy są najprzyjemniejsze gdy o to chodzi, a jak widzę po swoich dzieciach one też się cieszą z tego motywu na swojej pościeli. Cena także nie jest szczególnie duża, choć to zależy oczywiście od rodzaju materiału z jakiego wykonana jest pościel, lepsza jakość to większa cena.

Można oczywiście kupić jednobarwną pościel, jednak sprawmy naszym dzieciom choć trochę przyjemności i dajmy nieco zabawy. Otaczając je przyjemnymi bodźcami, pozytywnymi bohaterami, nastawiamy je bardziej optymistycznie do otaczającego świata. Zależy nam na tym by nasze pociechy były wesołe i radosne, a także cieszyły się życiem jak tylko się da, o to chodzi w dzieciństwie.