Ekologiczny ślub w stylu boho

Od kilku lat zajmuję się organizacją różnego typu imprez. Od chrzcin, przez studniówki, aż po śluby. Zauważyłam, że coraz więcej osób idzie w klimat boho. Ostatnio jednak dostałam o zapytanie o połączenie stylu boho z ekologią. Z naciskiem na to, że nawet słomki powinny być elganckie i ekologiczne. 

Ekologiczne słomki do drinków

eleganckie słomki ekologiczneOczywiście nie ma problemu, żeby zorganizować wesele z wykorzystaniem ekologicznych elementów. W końcu obecnie coraz więcej firm stawia na ekologię, a pozostałe zaczynają się dostosowywać. Nie da się ukryć, że jest to bardzo ważne dla naszej planety. Ja sama jestem przeciwniczką picia w restauracjach czy pubach z plastikowych słomek. Wolę napić się wtedy prosto ze szklanki. To dlatego pierwsze od czego zaczęłam to właśnie poszukiwanie talerzy, sztućców i słomek. Znalazłam stronę, na której jest duży wybór takich rzeczy. Mnie zachwyciły eleganckie słomki ekologiczne. Nie zdawałam sobie sprawy, że słomki mogą być tak ładne. Jako, że wesele ma być w klimacie boho postawiłam na wybór bambusowych talerzy oraz słomek, które będą się bardzo ładnie komponowały. Bambus ma zresztą przewagę nad papierem, ponieważ tak szybko nie przemaka. Jednak wesele ma być eleganckie, więc nie mogę dopuścić do żadnych niespodziewanych wydarzeń. Przecież  eleganckie słomki ekologiczne nie mogą zacząć przemakać podczas takiego wydarzenia. Myślę, że Państwo młodzi by mi tego nie darowali. 

Mam nadzieję, że Państwu młodym spodoba się klimat, który dla nich wymyśliłam. Słomki będą pięknie dopełniać całości wystroju. Wynajęty barman będzie podawał drinki właśnie z ekologicznymi słomkami. Hitem ma być ten w kolorze zieleni z owocami, który będzie pięknie pasował do słomek. Mam nadzieję, że wszystko się uda. A gościom spodoba się cała ekologiczna oprawa.