Emblematy firmowe dla całej załogi

Pracuję w sklepie z ekologiczną żywnością. Strasznie lubię te pracę, ponieważ sama interesuję się zdrowym trybem życia i staram się żywić racjonalnie. Stosuję też dietę wegańską. Dzięki pracy w takim miejscu mam dostęp do naprawdę wspaniałych produktów i jestem na bieżąco z nowościami. Kiedyś w pracy nie mieliśmy wymagań co do naszych strojów. Ostatnio szefostwo wpadło na pomysł byśmy zaczęli nosić takie same stroje.

Emblematy okazały się świetnym pomysłem

emblematy firmowe z logoBardzo podobało mi się to, że kiedy szef i szefowa wpadli na ten pomysł zapytali nas o zdanie. Cieszę się, że szanują nasze zdanie i nie zamówili dla nas ubrań nie mówiąc nam o tym ani słowa. Szczerze mówiąc w czasie dyskusji nie mogliśmy dogadać się co do tego jak dokładnie powinny wyglądać nasze pracownicze ciuchy. Ja np. nie chciałam koszulki polo, które naprawdę mi się nie podobają i uważam, że nie są wygodne. W końcu zdecydowaliśmy się zamówić emblematy firmowe z logo. Wydało się nam to osiągnięciem bardzo dobrego kompromisu. Nie dość, że mogliśmy naszyć emblematy na koszulki, które każdy z pracowników sobie wybrał albo przyniósł z domu, to jeszcze mogliśmy potem ich używać jako gadżetu promującego nasz sklep. Jakość naszywek jest naprawdę dobra – haft wykonany jest bardzo dokładnie i z ładnych, kolorowych nitek. Logo, naszej firmy zostały wkomponowane w haft owoców, więc wygląda to ciekawie i nie jest to kiczowate. 

Jestem bardzo zadowolona z tego, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na zamówienie emblematów, a nie gotowych koszulek z haftem. Emblematy moim zdaniem są o wiele bardziej użyteczne. To, że możemy je dawać klientom jako gadżet promocyjny jest naprawdę fajnie i jest to świetna promocja. Klientom emblematy bardzo się podobają, bo są bardzo dobrze wykonane i kolorowe.