Frez do usuwania zrogowacenia na piętach

 

Jeżeli pojawiły się u nas charakterystyczne zgrubienia i zrogowacenia na piętach, pora na odwiedzenie gabinetu podologicznego. Dzięki pracownikom tych miejsc możliwe jest szybkie i bezbolesne usuwanie zrogowaceń za pomocą specjalnych frezów.  To odpowiednio dobrane końcówki, które przy wprawieniu ich w ruch obrotowy, w szybki sposób usuwają twardy i zrogowaciały naskórek. Jak działa zatem usuwanie go przy pomocy maszyny?

Frezy do stóp używane w gabinetach podologicznych

jaki frez do piętWiele kobiet skarży się na powstawanie wielu nie tylko nieestetycznych, ale także chorobowo zmienionych elementów naskórka na piętach i stopach. To jaki frez do pięt możemy wybrać, aby usunąć go z powierzchni stopy, zależy od tego jak gruby jest odcisk lub zmieniony, twardy naskórek. Specjalne frezy zwane kapturkami, dzięki temu, iż posiadają różne wymiary, mogą sobie z łatwością radzić nie tylko z małymi zrogowaceniami, ale także z większymi stwardnieniami pięt. Wizyty w gabinecie podologicznym mogą skutkować tym, iż wiele kobiet nie będzie miało obaw przed tym, aby odsłaniać stopy w miesiącach letnich i wiosennych. Jako, że kapturki obracają się nawet z prędkością dochodzącą do 10 tys. obrotów na minutę, mogą być używane do bezbolesnego usuwania odcisków wielowarstwowych, które tworzą się nie tylko na piętach, ale także mogą być obecne na wielu częściach stopy. Ważnym aspektem tych zabiegów jest fakt, iz materiał frezów nie wywołuje reakcji alergicznych.

Usuwanie zrogowaceń za pomocą elementów mechanicznych takich jak frezy stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla domowych sposobów pozbywania się pęknięć pięt. Dzięki fachowej pomocy, frezowanie naskórka w gabinetach podologicznych może być nie tylko skuteczne, ale także bezbolesne i bezpieczne dla zdrowia.