Gdzie kupić traktorki?

Koszenie trawy jest zajęciem męczącym i długotrwałym. A nawet porządne kosiarki spalinowe nie nadają się niestety do dużych powierzchni. W takim przypadku warto zastanowić się nad zakupem pojazdu koszącego w formie traktorka.

Mocny traktorek od Husqvarny

kosiarki traktorki husqvarnaFirma Husqvarna jest tak dobrze znana i powszechnie szanowana, ponieważ jest na rynku od ponad 330 lat! Jednak, oczywiście, nie zajmowała się na początku produkowaniem pił spalinowych czy traktorków, bo ich nie znano, ale wyrobem świetnych strzelb myśliwskich. Natomiast w wieku dwudziestym postawiono na uruchomienie zupełnie innych linii produkcyjnych i tak też doszło do tego, że marka została liderem w szeroko rozumianej branży urządzeń tnących, rżnących i koszących. Kosiarki traktorki Husqvarna uważane są za najlepsze na rynku, nie tylko ze względu na jakość, ale także z uwagi na ich funkcjonalność i niezawodność. Dzięki mocnemu silnikowi traktorek może się przemieszczać z prędkością 20 kilometrów na godzinę, co wydatnie usprawnia koszenie. Co bardzo ważne – mamy możliwość wyboru kilku trybów koszenia – od kilkunastu centymetrów do kilkunastu milimetrów. Kosz na trawę jest bardzo pojemny więc wystarczy nawet na skoszenie powierzchni tak dużej, jak boisko piłkarskie. Jeżeli chodzi o wagę kosiarek traktorków, to standardowe modele, bez osprzętu ważą około 120-140 kilogramów. Trzeba zauważyć, że taki pojazd powinien być garażowany, gdyż ma konstrukcję otwartą i byłby zbyt narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jeżeli planujemy zakup pojazdu koszącego, zdecydowanie warto poświęcić uwagę traktorkom Husqvarny. To marka najlepsza z możliwych, ciesząca się estymą nie tylko w branży, ale przede wszystkim wśród klientów, nie tylko z Europy, ale całego świata.