Gdzie wybrać się na kajaki?

 

Spływy kajakowe są ciekawą formą rozrywki. Dobrze sprawdzają się one dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną, które lubią kontakt z wodą i związanymi z nią sportami. Jednym z miejsc, które oferują profesjonalne usługi w obszarze spływów kajakami, są doliny rzek Wkry i Narwi. Otoczenie malowniczych krajobrazów sprzyja napływowi turystów z Warszawy i jej okolic.

Kajaki w Pomiechówku

kajaki PomiechówekPomiechówek powinien stanowić obowiązkowy punkt na liście każdego miłośnika spływów kajakowych. Położenie w obrębie rzek zdecydowało o rekreacyjno – turystycznym kierunku rozwoju tej gminy. Bliskie położenie stolicy sprawia, że miejsce to jest szczególnie chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy. Łagodny przebieg rzeki Wkry i jej spokojny nurt jest dobrą propozycją dla osób, które dopiero pierwszy raz wsiadają na kajaki Pomiechówek posiada wysoko rozwiniętą ofertę spływową, dzięki której każdy powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od doświadczenia w tej dziedzinie sportów wodnych. Prócz możliwość aktywnego spędzenia czasu z wiosłem w ręku, spływy kajakowe oferują mnóstwo atrakcji w postaci możliwości oglądania niezwykłych krajobrazów i zwierząt, które zamieszkują przy terenie rzeki. Mijane po drodze okolice potrafią być lekko dzikie i niedostępne dla człowieka w codziennej, pieszej wędrówce.  Usługi zajmujące się spływami kajakowymi posiadają również oferty rodzinne, które dostosowane są nawet do najmłodszych uczestników podróży. Dostępne trasy, na których można poruszać się kajakami, mają długość od 10 do 30 km, w zależności potrzeb klienta.

Tereny rzek, nad którymi leży Pomiechówek, są atrakcyjnym miejscem dla wszystkich fanów spływów kajakowych. Niezależnie od doświadczenia i stopnia zaawansowania każdy powinien znaleźć ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Osoby, które choć trochę interesują się spływami kajakowymi, koniecznie muszą odwiedzić to miejsce.