Jak wyglądają zaproszenia ślubne glamour?

Bardzo ważne jest, żeby na moim ślubie było jak najwięcej gości. Posiadam bardzo dużą rodzinę na południu Polski, dlatego wiedziałam, że będę miała ogromne wesele. Potrzebowałam dużej sali weselnej, a także projektu pięknych zaproszeń. Po ustaleniu z koleżankami, postanowiłem, że cała uroczystość będzie w stylu bardzo uroczystym, powszechnie znanym jako glamour.

Zaproszenie na ślub w stylu glamour

glamour zaproszenia ślubneKocham mojego Tomasza głównie za to, że pozwala mi wprowadzać szalone pomysły w życie. Od zawsze miałam w nim ogromne wsparcie i pełną swobodę. Postanowiłam, że glamour zaproszenia ślubne będą złote. Przede wszystkim zależało mi na tym, by w treści znajdował się wiersz mojego ulubionego poety. Koperta miała posiadać cytat idola pisarskiego mojego Tomasza. Było dla mnie kluczowe, by glamour zaproszenia ślubne były gotowe na czas. Po ustaleniu z przyjaciółkami, byłam przekonana, że znalazłam odpowiednią firmę. Ich ceny były atrakcyjne, a poza tym miałam pełną możliwość modyfikacji treści. Mogłam dać upust swojej wyobraźni, kiedy razem z projektantem ustaliłam szczegóły. Styl glamour charakteryzuje się tym, że jest bardzo elegancki, ale też pełen przepychu. Na pewno glamour zaproszenia ślubne musiały zawierać motyw kwiatów. Moje ulubione kwiaty to lilie. Zależało mi jeszcze na wymienionych wcześniej cytatach. projektant powiedział, ze nie  ma żadnego problemu, do tego pomógł mi zdecydować się na piękną czcionkę. Lubię dbanie o szczegóły, bo to często one wpływają na odbiór całości przygotowań.

Kiedy wysłaliśmy zaproszenia, okazało się, że wszyscy goście mogli przybyć na naszą uroczystość. Byłam bardzo podekscytowana zwłaszcza z powodu przyjazdu mojej osiemdziesięcioletniej babci. Ze łzami w oczach powiedziała mi, że nie mogła wymarzyć sobie lepszego ślubu. Była też pod wrażeniem pięknego zaproszenia, z którego musiała skorzystać.