medycyna estetyczna

Kobieta plastikową jest a medycyna estetyczna

Moja znajoma to chodząca medycyna estetyczna i jej złe skutki. Co chwile coś sobie poprawia, wstrzykuje, zmienia. Jej różne odmiany nosa widzieliśmy już co najmniej z pięć razy. Uzależniła się od takich zabiegów, a botoks stał się jej najlepszym przyjacielem. Widziałam ją ostatnio czekając na usg i oniemiałam.

Medycyna estetyczna powinna być wykonana profesjonalnie

medycyna estetycznaWygląda jak taka plastikowa laleczka. Jak zabawka, którą bawią się dzieciaki. Czy ona nie widzi, że nie wygląda naturalnie? Nasza piękna Bydgoszcz nie widziała chyba jeszcze tak sztucznej osoby. Wszyscy wytykają ją palcami. Mogłaby robić za marionetkę na różnych przedstawieniach. Jej twarz nie przedstawia żadnych emocji. Rozumiem, czasem można w sobie coś zmienić. Jednak gdy wygląda się jak własna anty reklama, to można by zastanowić się, dokąd to wszystko zmierza. To nie jest tak, że tylko ją obgadujemy za plecami i nikt jej nic nie mówi. Były wielokrotne próby podejmowania jakiejś rozmowy. Krzyczała na nas tylko, że jej zazdrościmy, bo nas nie stać na poprawę wyglądu. Kobieta kompletnie nie wie o czy mówi i zatraciła się w swoim wyglądzie. Ciekawe czy poznaje siebie, gdy patrzy w lustro. Uważa, że jest atrakcyjna. Fakt, podrywają ją w klubie, jednak są to mężczyźni, którzy myślą, że należy ona do łatwych kobiet. Jednak jeśli zastosowana będzie profesjonalna medycyna estetyczna z Bydgoszczy, gdzie pracują fachowcy, to wtedy kobiety po zabiegach wyglądają normalnie, nie jak moja koleżanka. Dlatego wybierając gabinety, powinniśmy zwracać uwagę na fachowość lekarzy.

Nie traktują jej poważnie. Na pewno nie mają w głowie stałego związku, tylko jednorazową przygodę. Trochę jej współczuję, ale sama sobie zapracowała na to, co ma. I nie chce nikogo słuchać. Może kiedyś zmądrzeje, chyba, że ten plastik wypalił jej już cały mózg.