siłownie zewnętrzne

Kolega buduje siłownie zewnętrzne

Mój kolega w sumie jest zatrudniony przez firmę, która buduje i stawia różnego typu rzeczy. Ostatnio spotkałam go właśnie na moim osiedlu i udało nam się chwilę porozmawiać. Kolega poinformował mnie, że na osiedlu powstaną place zabaw dla dzieci.

Bezpieczne siłownie zewnętrzne – popularność

siłownie zewnętrzneW sumie bardzo mnie to ucieszyło. W sumie sama jeszcze nie mam dzieci. Jednak w przyszłości planuje je mieć. Dlatego tez uważam, że takie miejsce jest bardzo potrzebne. Przecież matki z dziećmi nie powinny chodzić nigdzie daleko szukając odpowiedniego miejsca do zabawy. Tylko wszystko powinno znajdować się jednak w miarę blisko. Ten plac zabaw, który buduje kolega jest podobno bardzo dobrego producenta, który posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa. Tak naprawdę te stare place zabaw nie spełniają wszystkich rygorystycznych kryteriów bezpieczeństwa jakie obowiązują dzisiaj. Także te place, które teraz powstaną będą przede wszystkim przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Po tym jak zbudują te place zabaw mają wybudować siłownie plenerowe, bo teraz tak już jest, że zaraz obok placów powstają te siłownie. Ja się cieszę, że będą też bezpieczne siłownie zewnętrze, podobno są teraz naprawdę bardzo popularne. Co prawda często ćwiczą na nich osoby starsze jednak każdy z nas kiedyś się zestarzeje i dobrze, że coś takiego będzie myśląc nawet o swojej przyszłości. Kolego powiedział mi, że to wszystko zanim powstanie może potrwać nawet dwa miesiące. W sumie skoro będzie tu tak dużo spędzał czasu to zaprosiłam go w następnym tygodniu po pracy na kawę do mnie.

W sumie tak rzadko się widujemy, że chętnie dowiem się więcej co u niego słychać. Zresztą jak on będzie po pracy to oczywiście obiad też dostanie. Cieszę się, że będziemy przy okazji tej budowy widywać się częściej. W sumie kiedyś mieliśmy naprawdę dobry kontakt.