Kontenery z możliwością wynajmu

Zdecydowana większość lokali biurowych mieści się w centrach miast w budynkach, ponieważ muszą mieć stałą siedzibę i odpowiednie metraż. Jednak biuro może być także mobilne albo bardzo tanie w utrzymaniu, jeżeli będzie je stanowić kontener.

Jak wygląda kontener biurowy?

kontenery biurowe wynajemWiększość z nas myśli, że kontener służy tylko do przewożenia towarów na wielkich statkach. Jednak to jedynie jeden z wielu modeli kontenerów, ponieważ cała reszta ma zupełnie inne przeznaczenie. Na rynku znajdziemy kontenery mieszkalne, magazynowe, biurowe, sanitarne czy nawet WC. Są one wykonane z wytrzymałych i odpornych na korozję materiałów. W przypadku mieszkalnych, do ich budowy wykorzystuje się takie same materiały budowlane jak w przypadku klasycznych budynków. Dzięki czemu są one ciepłe, komfortowe i mogą być wykorzystywane przez cały rok. Jeżeli są nam potrzebne kontenery biurowe wynajem ich jest prowadzony na dogodnych warunkach. W zależności od rodzaju kontenera, można go wynająć już za niecałe dwadzieścia lub pięćdziesiąt złotych dziennie. Nie trzeba go rezerwować na cały miesiąc jak to miejsce w przypadku wynajmowanie biura w budynku z cegieł, bo liczone są dni. Pracownicy firmy są w stanie dostarczyć klientowi wybrany kontener w wyznaczone miejsce, a po skończonej usłudze go odebrać. Bez wątpienia biuro w kontenerze jest mobilne i można je przenosić w dowolne miejsce, co jest dużą zaletą dla na przykład firm budowlanych czy deweloperów. Mogą one być całe zabudowane albo przeszklone, z węzłem sanitarnym lub bez.

Wynajęcie lokalu w klasycznym budynku wiąże się z kosztami rzędu kilku tysięcy złotych, w zależności od lokalizacji. Natomiast wynajęcie kontenera biurowego może kosztować nawet kilkaset złotych miesięcznie, zatem różnica w kosztach jest ogromna.