koperta c6

Koperty C6 pomocne w przeprowadzce

Z jakiś miesiąc temu przeprowadziłam się do mojego obecnego mieszkania. Wcześniej mieszkałam w akademiku, a teraz nagle zamieszkałam w kawalerce, więc było to dla mnie ważne wydarzenie. Pakowania nie byłoby zbyt dużo, gdyby nie to, że na zakończenie studiów od rodziców otrzymałam ploter, który zajmuje mnóstwo miejsca.

Koperta C6 także się przydała

koperta c6Wiedziałam, że tramwajem nie dam rady przejechać, a nikt nie znalazł czasu, by mi pomóc, więc musiałam znaleźć jakieś wyjście. Większość drobiazgów włożyłam w koperty bąbelkowe i razem z ploterem przekazałam kurierowi, który miał za zadanie przewieźć moje rzeczy do nowego mieszkania. Również papier do plotera dałam mu do auta, a sama swoje drobniejsze kartki pochowałam do kopert, tania koperta c6 znalazła zastosowanie jako kryjówka dla dokumentów, by ich nie zgubić. Resztę książek zapakowałam w pudła i zostawiłam jako drugą partię dla kuriera. Mimo, że wiedziałam, że nie jest to najtańszy środek transportu, to jednak najbardziej praktyczny i precyzyjny- wszystko bez mojego wysiłku trafia prosto do mojej kawalerki- czego chcieć więcej? Ostatecznie udało mi się w jeden dzień wszystko przewieźć, więc wspomnienia tej przeprowadzki są bolesne tylko dla mojego portfela. Ale trzeba inwestować w takie rzeczy, przecież nie wszystko da się zapakować w kopertę c6 i wysłać pocztą czy schować do torebki.

Zresztą było- minęło, nie ma sensu się martwić tym teraz, gdy już po wszystkim. Skończyłam studia, zaczęłam pracę i przeprowadziłam się- co jest więcej potrzebne do rozpoczęcia nowego życia? Chyba to już wszystko.

Posted in Dom