Kreator wizytówek jako szybka metoda reklamy

Nigdy nie używałam żadnych programów online – programów do obróbki zdjęć, kreatorów ani tym podobnych. Wiedziałam o ich istnieniu, ale nie były mi do niczego potrzebne, w związku z czym nie wiedziałam jak z nich korzystać. Jednak nadszedł w końcu dzień, gdy musiałam wykorzystać jeden z nich, aby pomóc przyjacielowi w stworzeniu wizytówek.

Z kreatorem wizytówek wszystko jest łatwe

kreator wizytówekDo użycia kreatora online namówiła mnie koleżanka. Zamierzałam wybrać się do drukarni, aby poprosić o wykonanie wizytówek w tradycyjny sposób. Rozmawiając z koleżanką przypomniało mi się, że nigdy nie korzystałam z takiego programu i to byłaby dobra okazja, aby zobaczyć co to jest. Okazało się to bardzo funkcjonalnym i szybkim rozwiązaniem. Miałam do wyboru wiele układów, zupełnie różnych od siebie i odznaczających się oryginalnością. Wpisałam wszystkie informacje, które miały znaleźć się na wizytówce i według własnej decyzji ustawiłam rodzaj czcionki, jej kolor oraz kolor tła. Wstawiłam logo firmy przyjaciela i obraz, który chciał, aby się tam znalazł. Ustawiłam wszystko tak, aby wyglądało estetycznie i pasowało do motywu firmy. Okazało się to bardzo łatwym i przyjemnym zadaniem, które naprawdę nie zajęło mi dużo czasu. Włożyłam w to całe swoje serce, aby mój przyjaciel był usatysfakcjonowany z efektu moich starań. Gdy pokazałam mu zapisaną przeze mnie wizytówkę był miło zaskoczony. Sama byłam szczęśliwa z efektu końcowego i faktu, że spodobało się wszystkim pracownikom jego firmy. Kreator wizytówek okazał się prostym w użytkowaniu programem.

Nie spodziewałam się, że mimo mojego braku talentu plastycznego wizytówka wyszła tak ładnie. Zamierzam pomóc mojemu przyjacielowi z plakatami, dlatego niedługo czeka mnie próba korzystania z programu do obróbki zdjęć. Mam nadzieję, że i tym razem wszystko pójdzie równie szybko i przyjemnie.