Kto może zostać concierge?

Czy kiedykolwiek znaleźliście się w sytuacji, zdawałoby się, niemożliwej do pozytywnego rozwiązania? Wyjeżdżacie niedługo za granicę, jednak zgubiliście paszport, wasze dzieci pragną grać w najlepszej drużynie piłkarskiej w mieście, a może wasz samochód niespodziewanie odmówił posłuszeństwa? Chyba każdy z nas zna te sytuacje.

Fachowy asystent osobisty

asystent osobisty conciergeCzasami czujemy, że rzeczywistość staje się zbyt skomplikowana i trudna do ogarnięcia. Marzymy wówczas o posiadaniu własnego asystenta, który byłby w stanie pomóc nam w wielu życiowych sytuacjach, załatwić najtrudniejsze sprawy i przede wszystkim być przy nas na każde zawołanie. Możecie być zdziwieni, ale na świecie faktycznie istnieje taki zawód. Asystent osobisty concierge to osoba do zadań specjalnych, która może pracować zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Możemy spotkać ją na przykład w hotelu, gdzie jest odpowiedzialna za realizację wszelkich zachcianek gości. Jeśli zaś chcielibyśmy skorzystać z jego usług na co dzień, możemy zawrzeć z nim umowę. Taki asystent pomoże nam we wszystkim, o co go poprosimy. Będzie w stanie wykorzystać znajomości, porozmawiać z decyzyjnymi ludźmi i nierzadko zrealizować nawet to, co wydaje się niemożliwe do spełnienia. Rzecz jasna na takim stanowisku powinny pracować odpowiednie osoby. Concierge musi być otwarty i kontaktowy, nienagannie uprzejmy i dobrze wychowany, zorganizowany, odpowiedzialny i godny zaufania. Tylko w ten sposób będzie w stanie realizować swoje obowiązki.

W dzisiejszych czasach wielu z nas czuje, że przytłaczają nas codzienne obowiązki i sprawy. Chcielibyśmy mieć fachowe wsparcie, by móc zrealizować wszystkie plany. Może nam w tym pomóc concierge, czyli asystent osobisty. Będzie on w stanie zrealizować nasze marzenia i załatwić nawet sprawy pozornie niemożliwe do rozwiązania.