Legowiska typu ponton

Posłanie dla psa jest bardzo ważnym miejscem, bo zwierze spędza w nim bardzo dużo czasu. Może w nim spać, lub tylko odpoczywać, ale żeby w ogóle chciał w nim przebywać, to musi ono być wygodne. W sklepach znajdziemy sporo modeli legowisk.

Dopasowane legowiska dla psów

legowisko dla psa pontonKażdy kto ma w domu psa wie, że trzeba mu kupić kilka niezbędnych artykułów. Jest to na pewno legowisko, smycz, miski i szczotka do sierści. Większość psów nie ma problemów z nauczeniem się spania na swoim miejscu, dlatego zakup profesjonalnego, psiego posłania powinno być priorytetem. Legowisko dla psa ponton zostało wykonane ze specjalnej grubej gąbki, która doskonale podpiera ciało psa i zapewnia komfortowy sen. Jego kształt pontonu nie jest przypadkowy, w takim legowisku każdy pies może się wygodnie rozłożyć i nie będą mu wypadały łapki. Podwyższone brzegi zapewniają wytłumienie dźwięków dochodzących z zewnątrz, a ich duża miękkość, pozwala zwierzętom się wtulić i schować. Cały ponton został wykonany ze specjalnego materiału wodoodpornego, dzięki czemu nasz pupil zawsze będzie spał na suchym posłaniu. Od spodu materac jest podszyty izolacyjną tkaniną, która zabezpiecza legowisko przed wilgocią i zimnem. Całe legowisko składa się z gąbki będącej materacem i pokrowca, w którym się znajduje. Został on uszyty z miękkiego materiału, który nie przemaka i jest zapinany na praktyczny zamek, więc łatwo go zdjąć i wyprać w pralce. Legowiska dla psów są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, tak aby pasowały na każdego czworonoga.

Ceny posłań dla psów zaczynają się od około stu złotych, a największe mogą kosztować nawet trzysta złotych. Ostateczna cena zależy od modelu, wielkości i użytych do jego wytworzenia materiałów. Najtaniej legowiska kupimy w sklepach internetowych.