Mąż z kolegą zamontował meble apteczne

Czekam na kuriera w dniu dzisiejszym, który miał się pojawić z meblami od producenta. Meble zamawiałam do apteki, którą kupiłam z mężem. Apteka znajduje się na nowym osiedlu. Wokoło jest sporo bloków i na pewno nasza apteka będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Zamówiłam meble do apteki

meble apteczne prosto od producentaMeble, które zamówiłam będą idealnie pasować do naszej apteki. To nasza pierwsza wspólna apteka dlatego zależy nam żeby wszystko było przygotowane idealnie. Nasi klienci na pewno docenia, że apteka znajduje się tak blisko nich. Leki zamówiliśmy już z kilku hurtowni i mają zostać dostarczone do nas jak w aptece pojawia się meble. Zależy nam żeby nasze leki były w dobrych cenach. Sporo aptek jest w naszym mieście dlatego chcemy być konkurencyjni tym bardziej, ze nasza apteka jest nowa i musimy przyciągnąć do nas klientów. Meble apteczne prosto od producenta dojada do nas w przyszłym tygodniu. Okazało się, że producent miał sporo zamówień a na dodatek miał problemu z maszyną. Wszystko zostało do nas zgłoszone. Doceniam taki sprawny przepływ informacji bo to jest bardzo ważne we współpracy. Nasze meble zostały już dostarczone. Mąż ze swoim kolegą będzie je montował. Mąż posiada wszystkie potrzebne sprzęty i w ciągu dwóch dni aptek ma być gotowa. Wtedy ja wejdę i będę musiała zając się rozlokowaniem wszystkich leków. Meble apteczne prosto od producenta bardzo ładnie pasują do naszej apteki. Pomieszczenie jest dzięki nim nowoczesne i jasne.

Otwarcie mieliśmy wczoraj. Przygotowaliśmy sporo promocji dla klientów. Młode mamy doceniają kącik dla dzieci,który dla nich przygotowaliśmy. Czasem na pewno będzie jakaś kolejka a dzieciom szybko się nudzi więc taki kącik z zabawkami to podstawa w dzisiejszych czasach. Jesteśmy zadowoleni z naszego otwarcia i obrotu, który udało nam się osiągnąć.