Meble na zamówienie do wymarzonej kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy większość czasu. Dlatego powinna ona spełniać nasze oczekiwania a przy tym być przestronna i funkcjonalna. Dlatego wiele osób zastanawia się jakie meble do kuchni wybrać, gotowe czy jednak wykonane na zamówienie.

Wymarzona kuchnia według własnego projektu

meble do kuchni krakówGdy projektujemy dom to my decydujemy o tym jakie będzie on miał wymiary oraz jak duże będą nasze poszczególne pomieszczenia. Bardzo często już na etapie projektu musimy się zastanowić jakie meble będą pasowały do naszej kuchni. Te dostępne w sklepach mają zazwyczaj standardowe wymiary i jedyne co możemy w nich zmodyfikować to wybór innego koloru lub uchwytów. Niektórzy producenci dają jeszcze możliwość dokupienia szafek, które mają standardowe wymiary (40 lub 80 cm). Jednak bardzo często okazuje się, że po dokupieniu nawet dodatkowej szafki całość ma o kilka centymetrów więcej lub mniej niż wymiar naszej kuchni. Za krótkie meble spowodują, że zostanie szpara, która będzie nieestetycznie wyglądała. Dlatego większość osób decyduje się na meble do kuchni Kraków na zamówienie. Dzięki temu nie muszą mieć kuchni pod wymiar szafek. To daje nam spore pole do popisu, ponieważ to my decydujemy o kolorystyce, rodzaju materiału oraz wymiarach i wyposażeniu mebli kuchennych w najnowsze technologie ułatwiające dostęp do szafek. Sama ostatnio skorzystałam z usług firmy zajmującej się projektowaniem kuchni na wymiar. Od zawsze marzyła mi się wyspa na środku kuchni oraz barek przy którym można serwować drinki dla znajomych.

Oczywiście firma zaprojektowała kuchnię według moich potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki dobrym radom projektanta kuchnia jest nie tylko przestronna, ale i funkcjonalna. Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam meble do kuchni na wymiar każdemu kto nie znalazł pasujących mebli w sklepie.