Meble sklepowe są już wyprodukowane

 

Moja mama projektuje meble. Ma na swoim koncie wiele zleceń. Współpracuje z klientami indywidualnymi a także z firmami i korporacjami. Ostatnio zgłosiła się do niej pewna sieć sklepów, która wkracza na nasz polski rynek i potrzebuje mebli do swoich sklepów, które zdecydowała się otworzyć w wielu miastach.

Mama przygotowuje projekt mebli sklepowych

solidne meble sklepowe na wymiarJak się okazało wielu projektantów brało udział w przetargu ale to właśnie mojej mamie udało się go wygrać. Mama zaproponowała bardzo ciekawe nowoczesne rozwiązania, które spodobały się właścicielowi. Cena była przystępna chociaż wyższa od konkurencji. Właścicielowi spodobały się nowoczesne zakończenia mebli, które mama zaprojektowała w meblach sklepowych. Stolarz, który z mamą współpracuje posiada sporą firmę i zawsze przygotowuje wysokiej jakości meble dla mamy klientów. Klienci w dzisiejszych czasach doceniają wysoką jakość. Zwracają uwagę na wykorzystane materiały i są w stanie zapłacić więcej żeby meble, które dostaną były najlepsze. Jakby nie było solidne meble sklepowe na wymiar są wizytówką firmy i klienci zwracają uwagę na wystrój sklepów. Mama bardzo zaangażowała się w przetarg. Zależało jej na nim. Mama lubi rywalizację i zawsze robi wszystko żeby każdy przetarg wygrać. Solidne meble sklepowe na wymiar zostały docenione i my z tata bardzo się z tego cieszymy. Zawsze kibicujemy mamie i jesteśmy zadowoleni z jej sukcesów. Mama uwielbia swoją pracę i projektowanie mebli sprawia jej wiele satysfakcji.

Meble zostały już wykonane przez stolarza. Powoli są dostarczane do poszczególnych sklepów. Już nie mogę się doczekać jak sklepy zostaną otwarte i będzie można zobaczyć meble sklepowe zaprojektowane przez mamę na żywo w sklepie. Jestem dumna z mamy i bardzo ją podziwiam za pasję, którą posiada.