Moje ćwiczenia z trenerem osobistym

Przez ostatni czas bardzo się zmieniłam. Nabrałam pewności siebie, i stałam się silniejszą osobą i wewnątrz i na zewnątrz. Już nie przejmuję się tak opinią innych, a to wszystko za sprawą jednej osoby, która pomogła mi inaczej patrzeć na świat.

Mój trener osobisty, najlepszy pomocnik

trener osobisty z KrakowaTą wyjątkową osobą, o której pisałam wyżej, jest mój trener osobisty z Krakowa, którego poznałam przez internet. Od zawsze miałam problem z moją wagą, nie czułam się pewnie, i byłam grubaskiem. Nie mogłam się jednak zmotywować, a odchudzanie było mi bardzo potrzebne. Rzucałam się odkąd pamiętam na wszystko co niezdrowe, nie mogłam odmówić sobie pizzy. To było straszne. Dlatego koleżanka powiedziała, żebym zaczęła szukać pomocy u takich profesjonalnych trenerów, dla których trening funkcjonalny to pestka, i mają te wszystkie dietetyczne sprawy w małym palcu. W Krakowie jest wielu takich specjalistów, nawet się tego nie spodziewałam, że szukając danych do jakiegoś, znajdę ich aż tylu. Wybór był ciężki, każdy z nich miał rozbudowane portfolio i wszelakie zasługi. Na szczęście podjęłam dobrą decyzję kierując się intuicją. Od tej pory zaczęłam pracować z pewnym panem, który nie daje mi odpocząć. Daje mi siłę każdego dnia, abym wstawała z łóżka. Przestałam się przejmować głupimi komentarzami kolegów, na temat mojej wagi, bo wiedziałam, że jest ktoś, kto wyciągnął do mnie rękę, i że za jakiś czas będę wyglądała już zupełnie inaczej. Taka nowa ja, w zupełnie innej odsłonie. Zaczęłam pracować nad sobą, chociaż na początku nie było łatwo, bo męczyłam się przy każdym najprostszym ćwiczeniu. Jednak dałam radę i wyglądam już o wiele lepiej.

Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń, jeśli trzeba trochę czasu, aby zobaczyć efekty od rozpoczęcia działania. Coś na co dłużej się czeka, jest fajniejsze, niż krótka przyjemność, którą możemy uzyskać w dowolnej chwili.