Montaż składanych stojaków

Jest mnóstwo form, kształtów stojaków na foldery reklamowe. Firmy zdają sobie dokładnie sprawę z tego, że taka forma reklamy może podnieść prestiż firmy bardzo szybko. I nie ma w tym nic dziwnego. Klient, który przychodzi do biura, najczęściej podchodzi do stolika, na którym stoją stojaki z treściami reklamowymi.

Składany stojak na reklamówki

składane stojaki na plakatySkładany stojak na różne treści reklamowe, to jedna z najbardziej popularnych form reklamowania się. Najczęściej w każdym biurze stoją takie stojaki, o różnym kształcie, wielkości i barwie. Te mniejsze zawierają w sobie np. wizytówki. Można je tam układać często całymi stosami. Takie stojaki mogą mieć kilka kieszonek, gdzie umieszcza się większą ilość wizytówek. Klient może sobie zabrać tyle, ile zechce. Ale stojaki nie są przeznaczone tylko na wizytówki. Np. składane stojaki na plakaty, mogą zawierać większe treści reklamowe, które są eksponowane w widocznym miejscu i dostępne dla każdego. Poza tym takie plakaty, czy foldery reklamowe dostarczają o danej firmie wiele informacji. Należy pamiętać, że nie każdy klient będzie co chwilę pytał np. recepcjonistki o różne informacje dotyczące firmy. Lepiej, jak sobie o tym poczyta, na pewno będzie bardziej zadowolony niż z faktu ciągłego pytania. Zresztą i dany pracownik biurowy nie ma czasu na ciągłe odpowiedzi. Musi przecież pracować. To dlatego wszelkiego typu stojaki na różne broszury są tak popularne. Klient korzysta z tego typu przekazu informacji bardzo chętnie. Można powiedzieć, że chętniej, niż z zapytań osobowych.

Nie tylko biura inwestują w tego typu przekaz reklamowy. Wszelkie warsztaty, sklepy, magazyny itp., mają w swych korytarzach stoliki, na których stoją stojaki z treściami reklamowymi. To bardzo dobry pomysł na informowanie odwiedzających firmę.