Mydło podawane z dozownika

Można by rzec, że o myciu rąk wiemy już wszystko, choć ciągle wiele osób robi to w niewłaściwy sposób. Pomijając fakt konieczności stosowania mydła, trzeba je myć odpowiednio długo i dokładnie, a następnie dobrze osuszyć ręcznikiem.

Gdzie stosuje się dozowniki do mydła?

łokciowy dozownik mydła fanecoJeszcze kilka dekad temu, każdy mył ręce mydłem w kostce, gdyż w sprzedaży nie było innych rodzajów tego detergentu. Dziś wybór mamy ogromny, przez co każdy wybiera najlepszy środek dla siebie. Coraz częściej w domach dominują niewielkie dozowniki z mydłem w płynie, które stoją na brzegu umywalki czy zlewu, gdyż są bardzo praktyczne. Nie mniej jednak w miejscu publicznych nie mogą one się znajdować, gdyż wymagają dotykania dłońmi. W takich miejscach zalecany jest łokciowy dozownik mydła Faneco, który można kupić w specjalnych sklepach ze środkami do mycia i odkażania dłoni. Jest nieduży i można go stosować w dowolnym miejscu publicznym, gdyż posiada wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Jednak to, co jest najważniejsze to to iż nie trzeba go naciskać palcem czy dłonią, tak jak w przypadku domowych dozowników na mydło. Ramię do aplikacji porcji płyny przeważnie znajduje się na górze pojemnika, dzięki czemu bardzo łatwo jest go użyć. Dozownik posiada możliwość regulacji ilości dozowanego płynu od jednego do trzech mililitrów, zatem można go dostosować do gęstości płynu. Równie dobrze dozownik mydła tego typu może służyć do dozowania płynu odkażającego, dzięki czemu ma znacznie szersze zastosowanie.

Firma Faneco jest obecna na rynku od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Przeważnie ich oferta kierowana jest do przedsiębiorców, gdyż takie dozowniki są niezbędne w miejscach publicznych. Ich ceny nie są zbyt wysokie, a jakość produktów zadowalająca.