Najlepsze buciki na roczek

Nauka chodzenia jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego dziecka, ponieważ od tej chwili będzie samodzielnie poznawać świat w wyprostowanej pozycji. Jest to również najlepszy moment na zakup pierwszych bucików dla malucha.

Z czego są zrobione bucki dla najmłodszych?

emel roczkiZdecydowana większość dzieci swoje pierwsze kroki stawia w wieku około dwunastu miesięcy, dlatego też w tym okresie warto zacząć myśleć o zakupie pierwszych butów dla dziecka. Stopy maluchów stale rosną, a ich stawy i kości są ciągle na tyle miękkie, że łatwo jest je zdeformować, dlatego też tak ważny jest wybór odpowiednich butów. Przeważeni dla dziecka w tym wieku najlepsze będą Emel roczki, ponieważ są w całości wykonane z miękkiej skóry, a ich podeszwa jest elastyczna. Jednak to co jest w nich najważniejsze, to odpowiednio wyprofilowany kształt wkładki, która zapewnia idealne podparcie stopy, usztywniana pięta, pomagająca stabilizować stopę i utrzymywać ją w odpowiednim miejscu oraz podeszwa ze specjalnym systemem amortyzującym wstrząsy. Do produkcji wszystkich modeli butów marki Emel są wykorzystywane wyłącznie naturalne i bezpieczne materiały, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i nie powodują nadmiernego pocenia stopy. Dostępne w sprzedaży roczki, to najczęściej klasyczne trzewiki sięgając do kostki, aby móc ją trzymać w odpowiednim ułożeniu. Marka Emel posiada także wiele modeli sandałów, adidasów czy półbutów, które są przeznaczone dla nieco starszych dzieci i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Na rynku znajdziemy wielu producentów obuwa dziecięcego, ale nie każdy jest godny polecenie. Na pewno warto wybrać markę Emel, ponieważ jej buty dziecięce są wysokiej jakości. Ręcznie produkowane z niesamowitą dbałością o detale, są świetnym pomysłem na prezent.