Najlepszy motorek na akumulator dla dziecka

W zeszłym miesiącu synek kończył cztery latka. Dziadkowie zaoferowali się, że chcieliby kupić jedynemu wnukowi jakiś wyjątkowy prezent. Jako że rowerek dostał w zeszłym roku, zabawek ma ogrom, to wymyśliliśmy coś oryginalnego. Mój tata jest zafascynowany motorami, w młodości jeździł i zawsze wspomina, że żałuje, że na emeryturze sobie nie kupił jakiegoś sprzętu.

Dziecięce polecane motorki na akumulator

najlepsze motorki na akumulator dla dzieciMoja mama za każdym razem powtarzała, że ojciec jest za stary, a taka maszyna jest zbyt niebezpieczna. Jako że ewidentnie w związku moich rodziców to mama ma decydujący głos, to faktycznie tato nigdy nie kupił sobie własnego motoru. Dlatego, kiedy wyszedł pomysł na jakiś ciekawy prezent dla czterolatka, to tata postanowił, że kupi mu motorek. Poszperał w internecie i znalazł sklep oferujący najlepsze motorki na akumulator dla dzieci. Wizualnie taki motorek bardzo wiarygodnie odzwierciedla prawdziwe motory. Nawet modele są tworzone na wzór właśnie takich dla dorosłych. Jako że to prezent od dziadków, to nie wtrącałam się w wybór modelu, tym zajął się mój ojciec, który chciał w ten sposób chociaż w minimalny sposób odbić sobie te niespełnione marzenie o własnym motorze. Wybór padł na piękny czerwony motorek i z początku obawiałam się, czy jest to na pewno bezpieczne. Ale prędkość jaką osiąga nie jest duża. Dużo szybciej synek pedałuje na rowerze, więc nie ma co się obawiać, że wyrządzi sobie większą krzywdę jak np. na hulajnodze.

Sklep, w którym tata zamówił motorek wysłał paczkę do nas już następnego dnia i tak naprawdę po dwóch dniach karton był już u nas. Nie mogliśmy się doczekać miny naszego synka jak wróci z przedszkola i rozpakuje swój prezent. Jak to typowy chłopczyk uwielbia wszystko co związane z autami i motorami.