Naturalne świece z soi

W ostatnim czasie bardzo modne stało się wykorzystywanie zapachów do domu, ponieważ dzięki temu możemy się zrelaksować nawet jak mamy obowiązki do wykonania. Warto jednak pamiętać, iż lepszą alternatywą dla toksycznych świec parafinowych będą świece oparte na wosku sojowym. To ciekawy pomysł również na prezent urodzinowy.

Fantastyczne świece z wosku sojowego

świece sojoweGdy mamy w końcu chwilę wolnego czasu, który możemy poświęcić na relaks we własnym towarzystwie albo spędzić czas w rodzinnym gronie to warto sprawić, aby te momenty były wyjątkowe. Fantastycznym wyborem są świece sojowe, które maja wiele zalet. W przeciwieństwie do świec parafinowych nie są one toksyczne, dlatego bez obaw możemy zapalać je przy najmłodszych członkach rodziny oraz przy zwierzętach. Bardzo ciekawy jest też fakt, że świece te palą się nawet o 50% dłużej niż wcześniej wymieniony typ świecy. Warto jednak pamiętać, że tej świecy nie palimy przez cały dzień, a do maksymalnie 4 godzin z uwagi na to, aby nie przegrzać wosku. To pomoże nam przy utrzymaniu dobrej jakości zapachu wydzielanego w trakcie palenia. Kolejną ważną kwestia jest to, że przy pierwszym paleniu czekamy aż górna warstwa wosku rozpuści się w całości. To pomoże nam w sprawie ewentualnego tunelowania się świecy. Ostatnim ważnym aspektem jest podcinanie knota, aby nie przekraczał 0,5cm. Dzięki temu świeca nie dymi, a my jesteśmy w stanie zapewnić sobie przyjemny wieczór.

Jeżeli zastanawialiśmy się nad zakupem świec do swojego domu warto pomyśleć o sojowych odpowiednikach. To naturalne świece, które nie są toksyczne, w związku z czym to doskonały pomysł na prezent dla drugiej osoby oraz wieczorny relaks dla siebie. Będą nam pięknie pachnieć, a my poczujemy się bardzo komfortowo w domowym zaciszu.