Nowoczesne zabiegi wydłużające rzęsy

 

Doklejanie sztucznych rzęs stało się niezwykle popularną metodą ich podkreślania w makijażu i choć efekty potrafią być naprawdę spektakularne to z pewnością każda kobieta, która choć raz kleiła takie rzęsy czy to na pasku, czy też kępkami doskonale wie, ile ten proces potrafi trwać i zabierać przy tym nerwów. Nic dziwnego, że coraz więcej pań decyduje się skorzystać z alternatywy.

Przedłużanie i laminacja rzęs

rzęsy grójecSztuczne rzęsy jakie kupujemy w sklepach być może potrafią wyglądać naprawdę piękne pod warunkiem, że nie tylko są one dobrane do kształtu naszego oka oraz naszej urody, ale przede wszystkim dobrze naklejone i to właśnie w tym miejscu zaczynają się schody. Mimo mnóstwa internetowych trików na szybkie klejenie rzęs ten proces potrafi być nie tylko czasochłonny, ale też nierzadko zepsuć makijaż zwłaszcza, gdy nabierzemy na rzęsy zbyt dużą ilość kleju. Stąd też tak wielka popularność zabiegów kosmetycznych na rzęsy Grójec jest miastem w którym zarówno możemy przedłużyć nasze rzęsy, jak i poddać je laminacji. Laminacja jest zabiegiem, który przede wszystkim unosi nasze rzęsy. Jest to nic innego, jak trwały efekt zalotki. Takie rzęsy możemy potem malować mascarą, jednak efekty tego zabiegu najlepiej prezentują się na kobietach, które mają naturalnie długie rzęsy lecz proste i odporne na podręcanie.

Przedłużanie rzęs jest zatem najlepszym wyborem dla tych pań, które mają krótkie i rzadkie rzęsy, jak i dla tych, które po prostu nie lubią ich tuszować. Zaletą tego zabiegu jest fakt, że nie niszczy on naszych naturalnych rzęs w tak dużym stopniu, jak ma to miejsce podczas klejenia ich na przykład na pasku. Ponadto przed zabiegiem stylistka dobierze idealne rzęsy do naszej urody tak, aby podkreślały nasze spojrzenie, więc mamy pewność, że efekt końcowy będzie w pełni udany.