Nowoczesne żaluzje plisowane

Jakiś czas temu spotkałam mojego dawno niewidzianego kuzynka. Gdy się spotkaliśmy nie mieliśmy jednak zbyt dużo czasu żeby z sobą porozmawiać ale umówiliśmy się, że następnego dnia przyjdę do niego na kawę. Jeszcze nie byłam nawet w jego nowym mieszkaniu chociaż mieszka tam już parę lat.

Kuzyn ma żaluzje plisowane w mieszkaniu

żaluzje plisowane ze SzczecinaKupiłam następnego dnia kawałek ciasta i poszłam z nim do niego. Okazało się, że ma naprawdę bardzo ładne mieszkanie. I przede wszystkim mieszkanie to jest bardzo gustownie urządzone. Kuzyn powiedział, że on sam wszystko wybierał do tego mieszkanie i nawet nie pomagała mu przy tym żadna kobieta. No cóż to może ma po prostu dobry gust. Mi spodobały się przede wszystkim żaluzje plisowane, których się często nie spotyka. Kuzyn powiedział mi, że są to żaluzje plisowane ze Szczecina i jest z nich bardzo zadowolony. Ja sama zastanawiałam się teraz nad tym czy kupić może nowe rolety do mieszkania czy też może jakieś żaluzję. Gdy teraz jednak zobaczyłam te żaluzje plisowane ze Szczecina to wiem, że chciałabym mieć właśnie coś takiego. Dzięki tym żaluzjom mieszkanie nabiera takiego nowoczesnego charakteru. Mi podoba się też w nich to, że są moim zdaniem bardzo praktyczne. Można bowiem odsłonić je trochę od dołu a także z góry. Tym sposobem można w słoneczne dni zasłonić słońce tak żeby nie raziło ale tym samym wpada jednak do mieszkania dużo światła. Mi to rozwiązanie bardzo się podoba. Kuzyn powiedział mi, że te żaluzję są też bardzo łatwe w czyszczeniu.

Miał już taką sytuację, że koleżankę przyszła do niego z małym dzieckiem i w rezultacie po zabawie tego dziecka żaluzja była brudna. Jednak nie przypuszczał nawet, że te żaluzje czyści się w tak szybki i łatwy sposób. Tym sposobem nie widać żadnej plamy na nich.