Oddałam aparat do autoryzowanego serwisu

Bardzo lubię fotografować. Ostatnio kupiłam sobie aparat fotograficzny Canon. Niestety, podczas zdjęć w plenerze, upuściłam aparat na ziemię. Dalej on działał, ale pękła obudowa obiektywu. Ponieważ aparat był nowy, zdecydowałam się go oddać na gwarancję. Zależało mi na tym, aby oddać go do autoryzowanego serwisu tej firmy, a nie gdziekolwiek.

Znalazłam autoryzowany serwis Canon w Krakowie

autoryzowany serwis canon krakówWiedziałam, że jeśli oddam aparat do autoryzowanego serwisu, to z pewnością zostanie on naprawiony w profesjonalny sposób. Dodatkowo jeśli będzie potrzebna wymiana części, to wszystkie elementy aparatu będą nowe i oryginalne. Musiałam więc znaleźć autoryzowany serwis Canon Kraków to duża miejscowość, dlatego nie miałam z tym żadnego problemu. Serwis Canon mieścił się blisko mojego miejsca zamieszkania. Udałam się tam w wolnej chwili i oddałam aparat na gwarancję. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiej profesjonalnej obsługi. Od razu dowiedziałam się, co trzeba będzie wymienić i jak długo będę musiała poczekać na naprawę. Okazało się, że naprawa będzie bardzo szybka, ponieważ wszystkie elementy, które należy wymienić serwis posiadał na miejscu. Na naprawę musiałam więc poczekać zaledwie kilka dni. Po otrzymaniu telefonu, że aparat jest gotowy do odbioru, udałam się do serwisu. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z naprawy.

Obudowa została wymieniona w sposób poprawny. Byłam pewna, że teraz nie będę miała żadnych problemów z obsługa aparatu. Zostałam również zapewniona, że oryginalne części, które zostały użyte do naprawy, gwarantują najwyższą jakość naprawy oraz długą żywotność sprzętu. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się trafić do tego miejsca. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebować naprawy aparatu z pewnością udam się w to miejsce.