Odmładzanie w dobrym salonie

Któregoś dnia w życiu kobiety nadchodzi taki dzień, kiedy patrzy się w lustro i przestaje widzieć młodą i promienną osobę. Niestety, z czasem zaczynamy się starzeć, a wpływ różnych czynników takich jak stres, dużo pracy, nieodpowiednie odżywianie się i brak pełnego snu przyspiesza ten proces. Niektóre z nas to akceptują, inne z tym walczą.

Pierwszy zabieg odmładzający

zabiegi odmładzające KrakówJa obiecałam sobie, że nie pozwolę na to, żebym była stara i pomarszczona. Stwierdziłam, że zrobię wszystko, byle do tego nie dopuścić, każdy zabieg wchodził w grę. Kiedy zauważyłam sporą utratę jędrności mojej twarzy, czym prędzej zapisałam się na zabiegi odmładzające Kraków, bo tutaj można liczyć na fachową obsługę i same profesjonalne kosmetyczki. Na początek udałam się na konsultację, ponieważ nie wiedziałam, co będzie najlepsze w moim przypadku. Kosmetyczka dokładnie obejrzała moją twarz i zbadała ją takim specjalnym urządzeniem do pomiaru gęstości i nawilżenia cery. Później zaproponowała mi zabieg nazywający się wampirzy lifting i podobno jest to najbardziej skuteczna metoda w walce ze zmarszczkami. Tego samego dnia jeszcze zrobiła mi parę maseczek i umówiłam się na ten lifting za parę dni. Bardzo pozytywne opinie znalazłam na tema tego zabiegu, podobno stosują go modelki i aktorki, żeby jak najdłużej wyglądać młodo. Pobudza się dzięki temu komórki do pracy i wprowadza oczyszczone osocze. Po zabiegu nie mogłam się doczekać, aż zaczerwienienie mi zejdzie i zobaczę efekty.

Okazało się, że wampirzy lifting był strzałem w dziesiątkę. Skóra się ujędrniła i poprawił się jej owal. Za miesiąc wybieram się do tego samego salonu na mikrodermabrazję mikro igłową i przez jakiś czas będę się poddawała różnym zabiegom profilaktycznie i żeby podtrzymać efekt mojego liftingu.