Ozdabiamy ścianę zegarem

Coraz więcej osób dba o to, aby ich mieszkania zostały urządzone w przemyślany sposób zarówno pod kątem funkcjonalności,  jak i wyglądu. Ważną rolę w końcowym rezultacie odgrywają dodatki. To one nadają charakteru danemu wnętrzu. W skład dekoracji wchodzą elementy naścienne, stojące czy też leżące na fotelach, kanapach i tak dalej.

Duży zegar z metalu ozdobą salonu

zegar ścienny metalowyAranżowanie i dekorowanie wnętrz stało sie w dzisiejszych czasach tak popularne, że coraz więcej osób  próbuje amatorsko swoich sił  w tym zakresie. Ludzie zajmują się głównie wystrojem swoich wnętrz mieszkalnych. W galeriach pojawia sie coraz więcej tematycznych sklepów, w których można zakupić ciekawe dodatki. Zazwyczaj tylko i wyłącznie poprzez wymianę elementów dekoracyjnych jesteśmy w stanie całkowicie zmienić wygląd pokoju, łazienki czy też kuchni. W ostatnich latach popularnym trendem stało się wieszanie na scianach zegarów. Nie są  to zwykłe  zegary naścienne, tylko oryginalne, często duże tarcze, przypominające bardziej nowoczesną rzeźbę. Mi najbardziej podoba się zegar ścienny metalowy o dużej średnicy, który doskonale prezentuje się w salonie. Wspomniany zegar jest tylko i wyłącznie metalowym szkieletem. Połączone są w nim razem obramowanie, cyfry rzymskie pokazującr godziny oraz metalowe wskazówki. Taki surowy w  wyrazie zegar wbrew pozorom doskonale wkomponowane się w nowoczesne, ale eleganckie wnętrza, pełne  domowego ciepła. Zegar ten nawet nie musi pokazywać  godziny, wystarczy, że atrakcyjne wygląda. 

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jakie elementy dekoracyjne znandują się w naszych mieszkaniach. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak mocno takie dodatki budują charakter wnętrza. Hitem ostatnich kilku lat są ozdobne zegary ścienne, które  nie tyle pokazują godzinę, co osłabiają ścianę