Pierwsze stroje karnawałowe w kolekcji

Niedawno po raz pierwszy byłam na imprezie karnawałowej, na której trzeba było się za coś przebrać. Nigdy wcześniej za nic się nie przebierałam, a więc nie miałam żadnego odpowiedniego stroju karnawałowego. Jako, że była to pierwsza moja impreza tego typu chciałam naprawdę się postarać. Również mój chłopak był bardzo podekscytowany tym wydarzeniem i chciał przebrać się za coś fajnego.

Znaleźliśmy naprawdę świetnie stroje karnawałowe

stroje karnawałowe dla dorosłych - sklepNie mieliśmy pojęcia za co moglibyśmy się przebrać. Dlatego też musiałam znaleźć jakie miejsce, gdzie znajdę stroje karnawałowe dla dorosłych – sklep albo jakąś wypożyczalnie. W okolicy niestety żadnej wypożyczalni nie było, a jeden sklep stacjonarny, który znalazłam nie miał nic ciekawego w swojej ofercie. Stroje wyglądały też na wykonane z bardzo cienkich, słabej jakości materiałów. Dlatego też znalazłam sklep internetowy, który miał naprawdę duży wybór różnych strojów oraz dodatków. Naprawdę długo zastanawialiśmy się na tym co powinniśmy kupić, bo możliwości było naprawdę dużo. Miałam upatrzonych kilka kostiumów ale ostatecznie dla siebie wybrałam kostium arabskiej tancerki, natomiast mój chłopak zapragnął być Darth Vaderem. Zdecydowanie wyglądaliśmy jak bardzo ciekawie, ale i jak niezbyt dobrze dobrana para. Ale przynajmniej było naprawdę śmiesznie.

Nie spodziewałam się, że tego typu impreza spodoba mi się tak bardzo. Przebieranie się w jakiś zabawny albo nietypowy strój daje naprawdę dużo radości i dzięki temu całe przyjęcie od razu wydaje się ciekawsze. Moi znajomi naprawdę stanęli na wysokości i byli bardzo fajnie poprzebierani. Niektórych nie mogłam poznać na pierwszy rzut oka. Mam nadzieję, że im podobał się strój mój i mojego chłopaka. Nie mogę się już doczekać kolejnej imprezy tego typu.