Podłoga drewniana w Krakowie

Kilka miesięcy temu, a dokładnie około ośmiu miesięcy temu rozpoczęliśmy budowę naszego nowego domu. Wszystko szło nam bardzo dobrze i sprawnie, jednak zatrzymaliśmy się na pewnym etapie. Chodzi tutaj o podłogi. Bardzo ciężko było nam znaleźć wykonawcę oraz wybrać odpowiednie do naszego domu podłogi.

Jaką podłogę z drewna wybraliśmy do domu w Krakowie

podłogi drewniane krakówNiestety najcięższym etapem było dla nas szykanie wykonawcy i dostawcy podłóg. Wszystkie firmy, jakie udało nam się znaleźć miały zarezerwowane terminy na kilka przyszłych lat. Szukałam w internecie, wpisywałam w najpopularniejszą wyszukiwarkę następująco frazę – podłogi drewniane kraków. Wyników było bardzo dużo, jednak co zadzwoniłam, do któreś z firm okazywało się, że nie da się już zarezerwować żadnego terminy w najbliższych miesiącach. Całe poszukiwanie zajęły mi około miesiąca czasu. Jednak udało mi się znaleźć firmę, która zajmowała się podłogami drewnianymi w innym, sąsiednim województwie. Chodzi tutaj o województwo świętokrzyskie, a miejscowość Jędrzejów. Wcześniej szukałam w bliższych rejonach, co było mało skuteczne. Podłogi miała nam wykonać ekipa składająca się z siedmiu osób. Następnym krokiem był wybór podłogi. To również nie było dla nas łatwe. Firma przedstawiła nam modele podłóg od kilku producentów. Podłogę drewnianą chcieliśmy położyć w kilku pomieszczeniach w naszym nowym domu. Zastanawialiśmy się, czy zdecydować się na tę samą podłogę, czy może wybrać różne podłogi do różnych pomieszczeń.

Mimo że, nasze ustalenia trwały bardzo długo, w końcu udało nam się dobrać wszystkie podłogi do naszych pomieszczeń. Zdecydowaliśmy się na podłogi drewniane w aż siedmiu pomieszczeniach. Cały proces zakładania naszej nowej podłogi trwał około dwóch miesięcy. Dostaliśmy gwarancję na podłogi.