Polecam zakład pogrzebowy znajomych

 

Moi znajomi prowadzą zakład pogrzebowy. Uważam, że to jest bardzo dobry biznes. Nie ma co się oszukiwać, że takie firmy będą utrzymywać się na rynku bo sporo mają pracy. Znajomi opowiadają, że konkurencja jest spora ale każda firma, która gwarantuje takie usługi utrzyma się na rynku o ile ceny za pogrzeby będą przystępne dla rodzin, które muszą dopilnować pogrzebu.

Znajomi prowadzą zakład pogrzebowy

zakład pogrzebowy na terenie KrakowaMoi znajomi mają zakład w dobrej lokalizacji. Znajduje się on w centrum miasta. Jest bardzo dobrze oznaczony i posiada spory parking. Na spokojnie każdy klient może pozostawić swoje auto w trakcie załatwiania wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Zakład pogrzebowy na terenie Krakowa musi mieć dobrą reklamę. Ponieważ konkurencja nie śpi. Znajomi inwestują w różne ogłoszenia w prasie a także w radio. Dzięki temu mają sporo nowych zleceń. Zatrudniają kilkanaście osób i co roku nadal się rozwijają i potrzebują nowych osób do pracy. W Krakowie mają już dwa zakłady pogrzebowe. Jeden w centrum, drugi na obrzeżach miasta. Ich usługi są doceniane przez klientów. Sama korzystałam kiedyś z ich zakładu i moja rodzina była bardzo zadowolona z przeprowadzonej uroczystości pogrzebowej. Znajomi gwarantują kompleksowe usługi. Rodzina zmarłego nie musi się o nic martwić. Wszystko jest ustalane w biurze. Następnie rodzina dokonuje płatności i firma już za wszystko jest odpowiedzialna. Bardzo im kibicuję i staram się polecać ich usługi swoim znajomym. Zdaję sobie sprawę, że reklama wśród znajomych jest najlepsza.

Ja dzięki swoim znajomościom mogę liczyć na spore zniżki. Oczywiście nie chciałabym z nich często korzystać ale jestem wdzięczna znajomym za taką możliwość. Pogrzeb wiąże się ze sporymi wydatkami, z którymi rodzina musi się zmierzyć po śmierci bliskich.