Polecane vaporizery przenośne

Jeżeli ktoś stosuje legalną marihuanę CBD, to bardzo dobrze, jednak jeśli ją pali, to powinien z tego, jak najszybciej zrezygnować. Bowiem w przypadku palenia zawsze zaciągamy się dymem, a to właśnie ten produkt spalania jest źródłem substancji smolistych i rakotwórczych.

Ile kosztuje dobry waporyzator przenośny?

vaporizery przenośne fenix miniDym tytoniowy zawiera kilkadziesiąt substancji mogących wywołać raka, jak również mnóstwo toksycznych substancji smolistych. Wcale nie lepiej jest w przypadku dymu z marihuany, który zawiera nie tylko substancje smoliste, ale i sporo związków kancerogennych. Dlatego też, najlepiej zrezygnować ze szkodliwego nawyku, jakim jest palenie i przejść na waporyzację, czyli proces, w którym „zioło”, jest odparowywane, a nie spalane. Ma to wiele zalet, albowiem, by osiągnąć maksymalny efekt, wcale nie trzeba przyjmować dużych ilości suszu, wręcz przeciwnie, wystarczy bowiem nawet 0,2 grama, by odczuć efekt, jaki po joincie uzyskałoby się dopiero przy 0.6-0,7 grama. Jednymi z niedrogich i sprawdzonych urządzeń są vaporizery przenośne Fenix Mini. Charakteryzują się one lekkością i rozmiarem, albowiem są jednymi z najmniejszych urządzeń tego rodzaju. Natomiast jeśli chodzi o ich zalety, to na pewno trzeba wymienić szybkie odparowywanie suszu, wydajną baterię oraz fakt, że generują wyjątkowo dużo pary. Jeśli natomiast chodzi o cenę, to zapłacimy za niego od trzystu dwudziestu do trzystu siedemdziesięciu złotych – w zależności od sklepu, w którym dokonujemy zakupu.

Zdecydowanie warto nabyć Fenix Mini, ponieważ jest urządzeniem wydajnym i niedrogim, z którego korzystają zarówno początkujący, jak i doświadczeni vaperzy. Nie sposób też nie wspomnieć o jego nowoczesnym designie i rozwiązaniach w kwestii precyzyjnego regulowania temperatury.