Posiadanie dwóch dobrych restauracji

Posiadam dwie restauracje w Bieszczadach. Staram się, by moje restauracje były naprawdę najwyższej klasy. Goście chętnie odwiedzają moje restauracje, degustując nowe smaki, co bardzo mnie cieszy. Liczę się z ich zdaniem, gdyż ich opinia jest bardzo ważna.

Promocja dobrych restauracji w Bieszczadach

bardzo dobre restauracje w bieszczadachPosiadanie dwóch restauracji wymaga ode mnie poświęcenia. Nie jestem w stanie być w dwóch miejscach jednocześnie. Zatrudniłam więc menedżerów, którzy mają wszystkiego dopilnować. Muszę też jakoś przyciągnąć gości, by przychodzili i zajadali u mnie potrawy. Muszę też jakoś trafić do turystów. Tutaj mam wiekszy problem, ponieważ lokalni mieszkańcy mogą sami poznawać restaurację i wybrać tę najlepszą. Natomiast turyści przyjeżdżają raz na Bieszczady i nie wiadomo, czy będą tutaj wracać. Chcąc iść do restauracji, będą czytać opinie w interencie. Moje restauracje można znaleźć, wpisujac w Internecie: bardzo dobre restauracje w bieszczadach. Tutaj też znajduje się specjalna zakładka, w której można umieszczać opinie. Na tej zakładce bardzo mi zależy, ponieważ wiem, że turyści czytają te opinie. Moja strona internetowa ma też przyciągać gości. Umieściłam tam zdjęcia moich restauracji, wszelkie certyfikaty, no i oczywiście zdjęcia potraw. Wyglądają one smakowicie i tak też wyglądają naprawdę. Liczę na to, że gości będzie stale przybywać. Moje restauracje mają też być wizytówką Bieszczad i zachęcać gości do odwiedzania ich i kosztowania potraw. Tak bym zresztą chciała. 

Dzięki promocji, gości stale przybywa w mojej restuaracji, co bardzo mnie cieszy. Zachwalają sobie moje potrawy, no i oczywiście wystrój. Ceny staram się ustalać tak, by były przystępne dla każdego gościa. Nie chcę, by ludzie omijali moje restauracje, ze względu na ceny potraw.