Poszukiwania mebli dziecięcych

Mój syn Antek niedawno skończył osiem lat. Mimo tego, że jest już dużym chłopcem to do niedawna jego pokój wyglądał jak pomieszczenie, w którym śpi małe dziecko. Trzeba było w końcu to zmienić, więc podjęłam decyzję o remoncie w jego pokoju. Bardzo zależało mi przede wszystkim na wymianie mebli na nowe.

Znalazłam nowoczesne meble dziecięce

meble dziecięce nowy sączCo ciekawe, jeżeli chodzi o meble dziecięce Nowy Sącz mnie zaskoczył. Wydawało mi się, że w żadnym ze sklepów z meblami jakie istnieją w moim mieście nie znajdę niczego ciekawego. Byłam właściwie pewna, że będę musiała albo pojechać do jakiejś większej meblarskiej sieciówki by kupić tam meble do pokoju syna albo będę musiała zamówić je w sklepie on-line. Tymczasem wystarczyło odwiedzić dwa sklepy w Nowym Sączu i udało mi się znaleźć naprawdę warty uwagi sklep, gdzie w ofercie mieli fajne meble. I to nie tylko takie do pokoju dziecka, ale ogólnie. Wypatrzyłam w nim bardzo elegancki stolik kawowy, który z pewnością w przyszłości kupię do naszego salonu. Na razie jednak musiałam skupić się na meblach do pokoju Antka. W sklepie tym był jeden nowoczesny zestaw, który bardzo mi się spodobał. Białe, proste meble takie jak biurko, szafka na ubrania i szafki z półkami oraz długie również proste łóżko. Tyle, że łóżko było czarne, a nie białe. Razem te meble wyglądały bardzo ciekawie, więc to na nie wraz z synem się zdecydowaliśmy.

Pokój Antka wygląda teraz tak jak powinien wyglądać każdego ośmioletniego chłopca. Cieszę się, że w końcu ma taki pokój, który mu się podoba, i w którym czuje się dobrze. Sklep, w którym kupiłam meble do jego pokoju jest naprawdę świetny. Meble są bardzo ładne i solidne, a wcale nie były takie drogie dzięki czemu mogłam kupić mu od razu ciekawe dodatki do tego nowego wyposażenia.