Pozbyuwam się huśtawki, z której córka wyrosła

Moja córka poszła już do pierwszej klasy do szkoły podstawowej. nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Postanowiłam z mężem zrobić porządek w naszej piwnicy. Stwierdziliśmy, że nie będziemy mieć już drugiego dziecka i musimy pozbyć się zabawek po córce.

Sprzedaję huśtawkę i inne zabawki

huśtawka marki Little TikesCórka zawsze dostawała piękne zabawki. Rodzina zazwyczaj stawiała na znane i polecane marki, które były gwarancją że zabawki są solidne i będą długo służyły w trakcie zabawy. tak tez było, wszystkie zabawki które mamy w piwnicy są jeszcze dobre i nie są zniszczone. Moja córka dbała o wszystkie swoje rzeczy, rzadko coś psuła. Huśtawka marki Little Tikes, która była złożona w piwnicy była bardzo mało używana. Można powiedzieć, że jest prawie jak nowa. Córka nie korzystała często z tej huśtawki. Postanowiłam wszystkie zabawki wystawić na portalu żeby je sprzedać. Za zarobione pieniądze planuję kupić córce większy rower bo ze swojego powoli wyrasta. Na pewno córka bardzo się ucieszy z tego pomysłu. W piwnicy mamy sporo zabawek. Huśtawka marki Little Tikes została sfotografowana tak samo jak pozostałe zabawki, które w piwnicy się znajdują. Porobiłam zdjęcia i przygotowałam opisy do każdej zabawki. Postanowiłam od razu umieścić ogłoszenie na portalu żeby jak najszybciej sprzedać te rzeczy, które zalegają w naszej piwnicy. Ceny za poszczególne rzeczy były bardzo korzystne i zabawki cieszyły się sporym zainteresowaniem.

W krótkim czasie udało mi się sprzedać wszystkie zabawki. Uzbieraliśmy całkiem sporą sumę. Spokojnie za tą kwotę kupimy nowy rower, który córka będzie mogła sobie sama wybrać. Córka bardzo się z tego ucieszyła. Jej rower zdecydowałam się przekazać koleżance, która ma córkę młodszą od mojej o dwa lata. Karolina do tej pory nie miała roweru więc będzie miała okazję teraz nauczyć się jeździć.