Praca dla znanego projektanta wnętrz

Od zawsze interesowałem się projektowaniem wnętrz i planowałem w przyszłości rozpocząć działalność na własną rękę. Najpierw jednak musiałem zdobyć jakieś doświadczenie, bo bez tego pewnie mało klientów darzyłoby mnie jakimkolwiek zaufaniem.

Projektowane wnętrza pod okiem doświadczonego specjalisty

projektowanie wnętrz trójmiastoSzukałem długo jakiejś doświadczonej osoby, która wykonywała projektowanie wnętrz trójmiasto, ale ciężko było namówić kogoś, by uczył mnie swojego fachu. Ludzie byli zajęci i nie mieli czasu na takie sprawy. W końcu udało mi się dotrzeć do projektanta wnętrz, który był najlepszy w mieście. Wątpiłem początkowo, że zgodzi się mnie uczyć, ale myliłem się. Facet powiedział, że tak samo jak ja zaczynam i gdyby ktoś wtedy nie dał mu szansy to nie osiągnąłby tego wszystkiego. Posiadałem wiedzę teoretyczną, która nie była wystarczająca do podjęcia pracy w tym zawodzie. Człowiek, który wziął mnie pod swoje skrzydła uczył mnie projektowania wnętrz i zabierał za każdym razem ze sobą jak jechał do jakiegoś klienta. Zdobywałem doświadczenie sukcesywnie, aż nadszedł czas, żebym sam zajął się projektowaniem wnętrz pod okiem mojego nauczyciela. Przykładałem się do tego bardzo uważnie, ponieważ projektowaniem wnętrz chciałem się zajmować na własną rękę i chciałem być w tym najlepszy. Sprawdziłem się i doskonale zaprojektowałem wnętrze mieszkania dla klienta, którego podesłał mi mój opiekun. Sam klient był także zachwycone co sprawiło, że jeszcze bardziej nabrałem pewności siebie.

Założyłem własną działalność i dobrze sobie radziłem od samego początku. W końcu miałem doskonałego nauczyciela, który wszystko mi pokazał. Jestem wdzięczny temu człowiekowi za to, że dał mi szansę i dla mnie to chodzący wzór. Szanuję takich ludzi i ja też komuś pomogę.