Prosty i ładny pokrowiec na ultrabooka

 

Jakiś czas temu, zdałam sobie sprawę, że wygodniej pracuje mi się przy laptopie, niż przy komputerze stacjonarnym. Pomyślałam, że czas wyrzucić moją wielką skrzynkę i zaopatrzyć się w jakiegoś cienkiego laptopa, który będzie ułatwiał mi moją pracę. I tak też się stało, znalazłam sobie ultrabooka, czyli takiego bardzo cienkiego laptopa.

Funkcjonalne etui na ultrabooki

pokrowiec na ultrabookaTego małego laptopa mogę zabrać ze sobą wszędzie i bardzo mnie to cieszy, bo zawsze poza domem nie mogłam korzystać z internetu. Zależało mi na tym, aby mój laptop zawsze był w dobrym stanie, mimo tego, że często go wszędzie ze sobą zabierałam. Musiałam kupić specjalny pokrowiec na ultrabooka i w tym celu na początku poszukałam w internecie, czy takie w ogóle mają, a później postanowiłam wybrać się do sklepu stacjonarnego. Zawsze wolałam zobaczyć pokrowiec na własne oczy i móc sprawdzić, czy będzie pasował do rozmiaru mojego booka. Pojechałam więc do miasta i zajrzałam do sklepiku. Na szczęście mieli takie modele, jakie spodobały mi się, gdy przeglądałam internet. Lubię klasyczne kolory, takie jak biel i czerń, więc tym razem zdecydowałam się na biały. Pokrowiec wyglądał tak delikatnie, że od razu wyobraziłam sobie w nim mojego ultrabooka. Nie zastanawiałam się długo i go kupiłam. Wchodził do pokrowca bez problemu i bezpiecznie sobie tam siedział, kiedy nie był używany. Cieszyłam się, że mogłam wybrać produkt stacjonarnie, bo mało kiedy kupuję przez internet, mimo, że przez internet jest większy wybór.

Mój pokrowiec sprawdza się w 100%. Nic mi się nie poobcierało, laptop nadal jest w idealnym stanie i wygląda tak samo jak wtedy, gdy go kupiłam. Pokrowiec jest bardzo wygodny, funkcjonalny i prosty w obsłudze. I na tym właśnie mi zależało. Spełnia swoją funkcję.