serwis komputerowy

Prowadzę własny serwis komputerowy

Mieszkam w Poznaniu i mimo iż szwagier namawiał mnie na wyjazd za granicę to się nie zgodziłem. Uwielbiam to miasto i nie ma opcji, abym się wyprowadził. Poza tym prowadzę własny serwis komputerowy, który prosperuje dobrze i szkoda by mi było z niego zrezygnować.

Mój serwis komputerowy i moje usługi

serwis komputerowy

Możliwa jest u mnie naprawa laptopów każdej marki i często też wyjeżdżam do klientów w teren. Mój serwis laptopów jest znany w Poznaniu, ponieważ sporo środków zainwestowałem w reklamę co przyniosło zamierzone efekty. Pracuję sam i dobrze sobie radzę. Jestem doskonale zorganizowanym człowiekiem, dzięki czemu wywiązuję się ze wszystkich terminów. Szwagier mnie rozumiał i po czasie już przestał mnie namawiać na wyjazd. Zaoferował mi za to, że przywiezie mi jakieś laptopy z zagranicy, które należy naprawić i będę mógł je sprzedać. Mam również profesjonalny serwis drukarek w Poznaniu i zaoferował, że drukarki też może mi przywieść. Chętnie przystałem na jego propozycję, bo wiedziałem, że nieźle na tym zarobię. Oczywiście mój serwis komputerowy przynosi niezłe zyski, ale skoro mogę zarobić jeszcze więcej, to dlaczego z tego nie skorzystać? Ostatnio to w ogóle mam mnóstwo szczęścia, ponieważ odezwał się do mnie przedsiębiorca, którego interesuje mój serwis drukarek i chce ze mną podjąć współpracę na stałe. Mają w pracy też laptopy i pytał ile kosztuje u mnie taka naprawa laptopów. Faceta dość zainteresowały moje usługi i od razu zdecydował się na współpracę. Mi to pasowało i cieszyłem się, że wszystko tak sprawnie mi się układa w życiu zawodowym.

W weekend ma jeszcze zjechać Szwagier i przywieść cały sprzęt. Przez weekend sprawdza jaka naprawa laptopów będzie konieczna i ustalę ceny. Już nawet wywiesiłem kartkę na witrynie mojego serwisu, że możliwa jest sprzedaż. Na pewno będzie ktoś chętny.