Rehabilitacja, by wrócić do zdrowia

Bardzo cieszyłam się na wyjazd z góry razem z moim mężem oraz córką. Dużo ostatnio pracowałam i dla swoich bliskich miałam bardzo ograniczony czas. Ten urlop miał być czasem tylko dla nas. Wszyscy bardzo się cieszyliśmy. Nigdy bym nie pomyślała, że nie skończy on się dla mnie najlepiej.

Rehabilitacja po pobycie w górach była niezbędna 

rehabilitacja KrakówNa całe szczęście nieprzyjemne wydarzenie miało miejsce pod sam koniec urlopu, dzięki czemu mogłam cieszyć się wolnym czasem z najbliższymi. Podczas zjeżdżania na nartach z naprawdę niewielkiego stoku niefortunnie upadłam. Nie usłyszałam chrupnięcia, jednak ból był taki, że nie mogłam się podnieść. Dobrze, że zauważył mnie mąż i szybko do mnie zjechał, zdjął narty i zniósł ze stoku. Udaliśmy się do lekarza i okazało się, że kość jest złamana. Nie byłam zadowolona z tego powodu, bo wiedziałam, ze czeka mnie jeszcze zwolnienie lekarskie w pracy. Kiedy tylko wróciliśmy do naszego rodzinnego Krakowa razem z mężem stwierdziliśmy, że muszę teraz zadbać o powrót to zdrowia i pełnej sprawności. Rehabilitacja Kraków była dla mnie ratunkiem. Przeszukałam cały internet aby wybrać najlepszą klinikę, gdzie będę mogła wrócić do sprawności. Udało nam się to w przeciągu dwudziestu minut. Zależało mi na bliskości ośrodka, ale również dobrej opinii pacjentów. Od razu zadzwoniłam, przedstawiłam sprawę ale zakład rehabilitacji wykazał się najwyższym profesjonalizmem. Zaproszono mnie od razu na badania i diagnostykę, aby dobrać najlepszą rekonwalescencję.

Mój rehabilitant okazał się prawdziwym profesjonalistom. Zbadał mnie dokładnie i szczegółowo określił w jaki sposób będzie przebiegała moja rehabilitacja, ile czasu będzie trwała jak również jakie ćwiczenia będę musiała wykonywać sama. Teraz wiem, że będzie dobrze.