panele podłogowe

Rozpoczęliśmy budowę domu i rozglądamy się za panelami i drzwiami

Rok temu dostaliśmy od rodziców ziemię poza miastem dostosowaną na budowę domu. Mieszkamy i pracujemy w centrum Lublina. Lublin jest sporym miastem i przeraża mnie przeprowadzka poza miasto. Martwię się korkami. Budowa domu jest kosztowna.

Szukamy dobrych paneli podłogowych

panele podłogoweMąż jednak twierdzi, że dla naszych dzieci mieszkanie w domu byłoby lepszym rozwiązaniem. Każdy z dzieciaków miałby swój pokój i własną przestrzeń. Dzieci jak usłyszały o tym pomyśle bardzo się ucieszyły. Postanowiliśmy z mężem sprawdzić czy mamy zdolność kredytową i czy mamy co myśleć i planować budowę domu. Okazało się, że możemy rosząc z budową choćby zaraz. Mąż bardzo się ucieszył. Postanowił zatrudnić specjalistów żeby jak najszybciej zbudować dom. Nowocześnie wyglądające panele podłogowe z Lublina, które rodzice wybrali są obecnie w promocyjnej cenie w sklepie budowlanym. Powiedziałam mężowi, że na razie musimy się wstrzymać z takimi zakupami. Parkiety i inne podłogi drewniane na razie możemy oglądać a jak już dom będzie stał to wtedy będziemy ustalać wszystkie szczegóły z fachowcami. Na razie jedynie możemy kupić drzwi metalowe, które zamontujemy na zewnątrz. Możemy także zakupić drzwi wewnętrzne bo wiemy jaka ilość będzie potrzebna. Fachowcy, którzy będą budować nam dom pochodzą z miejscowości Chełm. Są polecani przez znajomych, którym także ta sama ekipa budowała dom. Fachowcy są tani i znają się na swojej pracy. Fachowcy potwierdzili, że często współpracują ze sklepem, w którym mają spore zniżki na różne materiały takie jak panele podłogowe czy drzwi.

Gdybyśmy byli zainteresowani to oni mogą nam podesłać katalogi i wówczas będziemy mogli od nich bezpośrednio wszystko wybrać. Sklep jest dostępny w miejscowości Chełm ale zapewnia swoim klientom darmowa dostawę. Sporo na tym zaoszczędzimy biorąc pod uwagę zniżki, które zaproponowali nam fachowcy.