pościel dla niemowląt

Sentymenty do pościeli dla niemowląt

Niecałe siedem lat temu dowiedziałam się, że zostanę mamą. Kiedy zobaczyłam dwie kreseczki na teście oszalałam ze szczęścia.

Kiedy pościel dla niemowląt  już za mała….

pościel dla niemowlątOczywiście musiałam to również potwierdzić u lekarza. W tamtym dniu byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Nie było dla mnie ważne to jaka będzie płeć dziecka, ale to żeby było zdrowe. W piątym miesiącu ciąży okazało się, że wraz z mężem będziemy mieli synka. Mogłam więc zacząć przygotowywać pokój dla naszego maleństwa. Najpierw kupiliśmy cudowne mebelki i łóżeczko. Do kompletu potrzebowałam jeszcze specjalna pościel do łóżeczka dla niemowląt. Stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie producent pościeli dla niemowląt.
Niestety nie mogłam żadnego znaleźć w naszym mieście. Na szczęście w mieście oddalonym od naszego o około trzydzieści kilometrów był producent pościeli dziecięcej. Musiałam tam pojechać, bo na jego stronie widziałam cudne pościele. Chciałam zobaczyć czy gatunkowo są dobre i kupić przynajmniej pięć kompletów. Jak postanowiłam tak zrobiłam. Mój mąż trochę oponował żeby nie kupować tyle pościeli, ale w końcu dał się namówić. Sam nawet kupił dwa kocyki minky. Tak bardzo mu się spodobały, że nie potrafił im się oprzeć. Dzisiaj nasz syn ma sześć lat i nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał. Teraz sam wybiera dla siebie pościel i ubrania. My mu jedynie możemy pomóc w wyborze. Na pościeli nie ma już ślicznych misiów czy piesków. Natomiast widnieją postaci z jego ulubionych bajek.

Jedyną rzeczą jaka pozostała u niego w pokoju jest jeden z kocyków, które kupił mąż. Z jednym z nich nasz syn nie umie się rozstać nawet jak gdzieś wyjeżdżamy.