Serce z napisem na walentynki

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Jest to czas okazywania sobie miłości w wyjątkowy sposób. Wystawy sklepowe toną z tej okazji w czerwonych serduszkach i innych symbolach miłości. Większość par szuka oryginalnego prezentu dla swojej drugiej połówki. Nie chcemy już kupować tylko i wyłącznie kwiatów i czekoladek.

Srebrne serce z miłosnym grawerem

serce z graweremZ roku na rok rośnie ilość wydawanych w społeczeństwie pieniędzy z okazji Walentynek. Kwoty przeznaczane na prezenty są mniejsze tylko od tych z okolic świąt Bożego Narodzenia. Wszystko dlatego, że chcemy być coraz bardziej oryginalni. Nie wystarczają nam już kwiaty czy czekoladki. Najpopularniejszym upominkiem kupowanym przez mężczyzn w  tym roku jest o dziwo biżuteria, a konkretnie serce z grawerem wykonane przeważnie ze srebra. Serca te są nawleczone na łańcuszek i służą jako urokliwy naszyjnik. Jako grawer najczęściej zapisuje się znaczącą datę dla pary, na przykład datę ślubu lub wyznanie miłosne. Takie personalizowane upominki już od kilku lat podbijają rynek. Wszystko dlatego, że współczesne media kładą mocny nacisk na poczucie indywidualności. Dając ukochanej osobie srebrne serce ze specjalnie dla niej wykonanym napisem mamy poczucie, że daliśmy jej coś naprawdę wyjątkowego, oryginalnego tylko od nas. Grawer wykonywany jest zaraz przy zakupie w każdym praktycznie sklepie jubilerskim. Bardzo dużo osób korzysta też z możliwości zamówienia prezentu przez Internet.

Walentynki to czas wzmożonych zakupów dla ukochanych osób. Jak co roku w dużych ilościach sprzedają się kwiaty oraz słodycze. Jednak w tym sezonie wydamy  o wiele więcej pieniędzy na droższe upominki. Ogromną popularnością cieszy się biżuteria, a szczególnie srebrne serduszka, na których panowie zlecają grawer z wyznaniem miłości.