Serwis kas fiskalnych – moja działalność

Moja działalność gospodarcza jest związana z handlem, chociaż sama niczym nie handluję i nie posiadam sklepu. Skupiłam się na obsłudze osób, które takie przedsiębiorstwa prowadzą. Jest ich bardzo dużo, a każdy z nich na jakimś etapie działalności będzie musiał skorzystać z pomocy.

Serwis kas fiskalnych jest poszukiwany

wagi sklepowe wrocławSama kiedy myślałam o założeniu działalności to nie sądziłam, że będzie to dobry pomysł. Jednak mój serwis kas fiskalnych, drukarek i terminali płatniczych okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdy sklep czy każda działalność usługowa musi posiadać takie sprzęty jak kasy i terminale płatnicze. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny mają one prawo się zepsuć. Nie warto kupować nowego, bo czasem są to duże kwoty, a naprawa to często groszowe sprawy. To zależy oczywiście od rodzaju usterki, ale najczęściej coś się. Zablokuje w systemie, jakiś przycisk nie chce działać, czy drukarka fiskalna nie drukuje paragonów. Znam się na tym, więc usuniecie takich problemów zajmuje mi bardzo mało czasu. Klienci wiedzą, że do mnie mogą zgłosić się do mnie w każdej chwili i zawsze naprawię i własny sprzęt. Mój serwis kas fiskalnych cały czas się rozwija. Na początku miałam tylko właśnie kasy, a potem także terminale pos i inne sprzęty przydatne przy kasach. Nawet loteriami się ostatnio zajmuję, bo drukuje się taki paragonik przy losowaniach. Niby to ten sam sprzęt, ale jednak trzeba się nim zajmować nieco inaczej. Terminale także się zmieniają, więc trzeba być na bieżąco z nowościami. Dawniej nie było możliwości płatności zbliżeniowych, a teraz to częsta sprawa.

Mój pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej moim zdaniem jest bardzo dobry. Naprawa sprzętów elektronicznych zawsze się przydaje, więc można liczyć na stały dopływ klientów.  

Najnowsze wagi.wroc.pl informacje